Головна » Бетонні роботи

Бетонні роботи


ustroystvo-beton-polov

Влаштування бетонної підлоги

ustroystvo-beton-fundamenta

Влаштування бетонного фундамента

betonnye-raboty-1

До початку будівництва будь-якого об’єкта потрібна установка бетонного фундаменту. У промислових будівлях також обов’язковим етапом є монтаж бетонної підлоги. Здається, що приготувати заміс і зробити його укладання просто, однак, такі процеси мають багато особливостей. Їх знають і застосовують на практиці професіонали своєї справи.

Основні етапи

Установка фундаменту – це складний технологічний процес. Він включає в себе створення монолітної основи, що складається з арматури, цементу, піску, щебеню, пластифікаторів та інших сучасних добавок. До переліку входять вищеперелічені матеріали і підготовчі роботи: планування і розбиття території, трамбування, вирівнювання котловану, зміцнення ґрунту, підготовка арматури для майбутнього заснування і заливка суміші.

Також ми виконуємо заливку бетонної підлоги, щоб виконувати всі етапи, передбачені технологією: підготовка підстави, гідроізоляція, монтаж опалубки та армування, заливка, вирівнювання і шліфування підлоги.

Перш ніж почати, ми створюємо проект, до якого додаються схеми об’єкта, розрахунки та кошториси. При укладанні фундаменту ми застосовуємо сучасні пристосування, що запобігає утворенню пустот. Останній шар вирівнюється спеціальною дошкою із застосуванням рівня.

betonnye-raboty-2
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

betonnye-raboty-3

Вартість послуг залежить від обсягу роботи і її складності, тому розцінки потрібно уточнювати індивідуально. Ціна залежить від вартості матеріалу, трудовитрат і стану грунту, адже часто рівень залягання ґрунтових вод відбивається на покритті. Тут необхідно застосовувати певні марки цементу і різні технології укладання.

Ми працюємо в Києві і області, наші замовники можуть запропонувати свій проект або замовити його розробку у наших фахівців. Майстри компанії виконують укладання фундаменту і підлоги за вигідною ціною. Комплекс наших послуг, починаючи від розробки проекту до його виконання, допоможе заощадити кошти і отримати відмінний результат.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.