Аркові ангари


aroch-angar-1

Сучасні арочні ангари використовуються в різних цілях, сьогодні їх можна зустріти по всій Україні в якості складів, гаражів, овоче- і зерносховищ, тваринницьких ферм, спортивних споруд, холодильних комплексів та інших конструкцій. Безкаркасні арочні споруди користуються величезною популярністю, і це не дивно, адже технологія будівництва дозволяє за короткий термін звести будівлю «під ключ».

Будівництво аркових ангарів, їх особливості та переваги

Ангарні арочні споруди в корені відрізняються від тих будівель, які зводяться на звичайних будівельних майданчиках. В основу конструкції закладений профіль, виконаний з рулонно-листової оцинкованої сталі. Ангар являє міцне, єдине ціле будова, що має необмежену довжину, стіни і дах якого виконані у вигляді арки. Зазвичай конструкція встановлюється на гвинтові палі і з’єднується між собою фальцевими сполуками.

aroch-angar-3

Компанія Bud Stell пропонує своїм клієнтам побудувати ангар арочний має такі переваги:​​

  • конструкції повністю виключає протікання;
  • швидкість зведення, короткі терміни будівництва;
  • дозволяють створювати зручну внутрішнє планування;
  • будівництво може проводитися в будь-який час року;
  • радиусная конструкція не вимагає очищення від снігу;
  • монтаж проводиться на заглиблений фундамент;
  • має тривалий термін служби, не дивлячись на те, що споруда не є капітальним будовою, його можна експлуатувати до 50 років.

Крім цього, швидкобудуюємі арочні ангари можна встановлювати на будь-яку грунт, на них не впливають грунтові води. Фахівці нашої компанії швидко зберуть каркас потрібної довжини і висоти в будь-якому зазначеному замовником місці.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Скільки коштує зведення аркового ангара?

Замовити арочний ангар в компанії Bud Steel р Київ економічно вигідно, клієнт отримує міцне й довговічне будівля, в конструкцію якого закладений бетонний цоколь і потужні гвинтові палі. Будова має привабливий зовнішній вигляд, забезпечує стійкість до несприятливих погодних умов і сильним навантаженням.

Будівництво аркових ангарів відбувається набагато швидше, ніж зведення капітальної будівлі, тому їх вартість набагато нижче. Тривалість терміну служби залежить від правильних розрахунків, розроблених фахівцями нашої компанії на стадії проектування, де враховані основні особливості ангара, з урахуванням його призначення і кліматичних умов. Ангар арочний, ціна якого швидко окупиться за рахунок економії орендної плати, можна замовити на сторінці нашого сайту, оформивши заявку або просто зателефонувати за вказаними телефонами.

aroch-angar-2
Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.