Головна » Фарбування металоконструкцій

Фарбування металоконструкцій


Відмінна технологічність і універсальність дозволяють використовувати металеві конструкції в самих різних областях, але все ж основною сферою залишається будівництво.

Навіщо потрібна фарбування металу?

Металоконструкції мають ряд переваг. Головні серед яких:

  • низька вартість;
  • простий монтаж;
  • міцність;
  • універсальність;
  • невелика вага;
  • тривалий експлуатаційний термін.
pok1

Але, як відомо, при впливі несприятливих умов (підвищена вологість, перепади температур, агресивні середовища і т.д.) метал піддається руйнуванню – корозії. Щоб захистити цей матеріал і продовжити його термін служби, необхідна додаткова обробка. Фарбування металевих конструкцій – важлива умова для їх захисту незалежно від того, будуть вони експлуатуватися на вулиці або в закритому приміщенні.

Після цієї обробки значно поліпшуються характеристики металу і його зовнішній вигляд. Вироби можна експлуатувати в умовах підвищеної вологості, вони стають стійкими до дії хімічного середовища. А використання спеціальних фарб підвищить і пожежну безпеку об’єкта, що особливо актуально при будівництві торгових центрів, гарячих цехів.

Технологія фарбування металоконструкцій

Існує кілька способів нанесення захисного покриття. До найвідоміших методів відноситься забарвлення пензлем або валиком. Більш продуктивним є повітряне розпорошення за допомогою спеціального фарбопульта. Покриття виходить рівномірним, та й швидкість роботи значно збільшується в порівнянні з першими способами. Дрібні вироби можливо фарбувати за допомогою занурення. А ось якщо необхідно обробити величезну площу, то варто віддати перевагу безповітряному розпорошення, яке здійснюється професійним фарбопультом.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

покраска металлоконструкций

Порошкове фарбування металоконструкцій відрізняється високою якістю робіт. В цьому випадку процес складається з декількох етапів – безпосереднього нанесення фарби і подальшого запікання шару. Але цей спосіб має істотний недолік – статичність, що обмежує його застосування.

Нанесення захисного шару може здійснюватися як під час створення металоконструкцій, так і на готові вироби. Проходить цей процес в кілька етапів, що включають в себе: очищення, шліфування, ґрунтовку і безпосередньо фарбування. Якість покриття багато в чому залежить від обраного методу і професіоналізму фахівця. Тільки у нас найвигідніші ціни на фарбування металоконструкцій, а можливість автоматизувати процес дозволяє провести роботи швидко і якісно.