Головна » Покрівельні роботи

Покрівельні роботи


montazh-krovli

Монтаж покрівлі

remont-krovli

Ремонт покрівлі

Основні етапи покрівельних робіт і особливості їх виконання

krovelnye-raboty-1

Дах є важливим елементом будь-якої будівлі, вона захищає будинок від дощу і снігу, гарантує будовою повну безпеку і довговічність. Від якості покрівельних робіт залежить не тільки термін служби даху, але і довговічність всього будинку.

Такі роботи включають в себе монтаж крокв і риштувань, укладання гідро- і теплоізоляції, установку водостоків та інші види послуг, які потрібно довірити професіоналам. Наша компанія виконає комплексний монтаж покрівлі та здійснить будь-які види ремонту в чітко встановлені терміни за вигідними цінами.

Покрівля представляє складне поєднання різних матеріалів, які забезпечують конструкції високі експлуатаційні характеристики. Роботи, що виконуються нашою компанією, умовно можна розділити на наступні етапи:

  • виконання вимірів і розрахунків, складання кошторису;
  • вибір і доставка матеріалу;
  • монтаж кроквяної системи;
  • покриття даху покрівельним матеріалом;
  • застосування додаткових елементів, таких як установка водостічних систем, карнизних звисів, ковзанів і димоходів;
  • остаточна перевірка виконаних робіт.
krovelnye-raboty-2

За бажанням клієнта ми виробляємо утеплення даху, і, як показує практика, подібна дія надовго утримує тепло в будинку, що значно скорочує витрати на обігрів.

Особливу увагу слід приділити вибору матеріалів, враховуючи кліматичні умови даного регіону і архітектурний стиль будівлі. На ринку будматеріалів представлений величезний асортимент покриттів. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором і розкажуть про відмінні особливості того чи іншого матеріалу, беручи до уваги особливість даху, її геометричну будову, кути нахилу і наявність додаткових прибудов. Ми виробляємо повний розрахунок кількості матеріалів, необхідних для облаштування покрівлі.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

krovelnye-raboty-3

Якщо необхідно здійснити покрівельні роботи в Києві або області, звертайтеся в нашу компанію, ми пропонуємо своїм клієнтам:

  1. Гнучкі ціни
  2. Якісне виконання робіт “під ключ”
  3. Матеріали за закупівельними цінами від виробника
  4. Реальні терміни виконання проектів.

При необхідності ми встановлюємо снегозадержатели, водостічні містки, вентиляцію, огорожі, все додаткові послуги будуть включені в загальну вартість послуг.