Головна » Сендвіч-панелі » Комплектуючі до сендвич-панелей

Комплектуючі до сендвич-панелей


Велика популярність сендвіч-панелей на будівельному ринку обумовлена тим, що процес їх монтажу відрізняється простотою і швидкістю. Однак, існує ряд особливостей, які необхідно знати перед тим, як приступити до будівельного процесу. Найголовнішою такою особливістю є раціональний вибір комплектуючих до сендвіч-панелей – ущільнювальної стрічки, кріпильних і добірних елементів.

Кріплення

Сучасна технологія монтажу сендвіч-панелей вимагає особливої ​​уваги до якості кріпильних елементів, саме вони забезпечують швидкість і простоту монтажу, міцність всієї конструкції. Раціональний вибір цих деталей дозволяє мінімізувати ймовірність їх руйнування в процесі експлуатації будівлі.

Кріпильні елементи для сендвіч-панелей діляться на елементи первинного і вторинного кріплення – самосвердлувальні і самонарізні гвинти. Ці елементи кріплення мають характерну конструктивну особливість. Крім кінцевий різьблення на кінці, вони мають підтримуючу різьблення під головкою більшого діаметра. Саме ця особливість не дає можливості зовнішньому листу сендвіч-панелі деформуватися.

complect-k-sandwich-3

Ущільнювальні стрічки

Важливою частиною процесу монтажу є герметизація місць з’єднання панелей і монтаж ущільнюючих деталей при з’єднанні плити з несучими конструкціями. Раціональний вибір елементів ущільнення забезпечує водонепроникність конструкцій, тривалий термін служби і високі експлуатаційні властивості будівлі. Тому, при будівництві будівель з використанням сендвіч-панелей компанія Буд Стіл пропонує своїм замовникам ущільнювальні та герметизуючі стрічки для:

  • закладення стиків панелей;
  • герметизації стикувальних швів;
  • забезпечення пароізоляції зон з’єднання сендвіч-панелей з металевими конструкціями.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

complect-k-sandwich-1

Добірні елементи

Добірні елементи – це декоративні металеві деталі, що додають будівлі завершеного вигляду і закривають конструкційні стики і щілини. Вони застосовуються не тільки для декоративних цілей, а й для захисту конструкції від опадів, сміття і бруду.

Компанія Буд Стіл виробляє гнуті добірні елементи стандартних розмірів і індивідуальні вироби по кресленнях замовника. Всі деталі виготовляються з листової сталі і мають захисне полімерне покриття широкої колірної гами і різноманітної фактури.