Теплиці


Власні промислові теплиці – це дуже прибутковий бізнес. Фермери досить часто вибирають саме його, тому що це стабільний фінансовий потік круглий рік. При відносно невеликих одноразових витратах бізнесмен забезпечує собі гідне життя і завжди має впевненість в завтрашньому дні.

Коли людина замислюється будівництво промислових теплиць, він вибирає між класичними методами побудови і новими технологіями. Останні покликані максимально спростити експлуатацію тепличного комплексу, а також істотно розширює можливості майбутньої конструкції.

teplica-1

Чому тепличні комплекси під ключ з металоконструкцій краще тради

Для будівництва теплиць дуже часто використовують металоконструкції. Це швидкомонтовані споруди, які суттєво полегшують подальшу експлуатацію будівлі.

Основними перевагами металевих конструкцій є:

  1. модульність;
  2. бистровозводімость;
  3. мобільність;
  4. озможность виконання будь-якої форми.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Переваги модульної виражаються в можливості максимально заощадити на старті підприємства. Наприклад, якщо Ви не впевнені в своїх знаннях і тільки хочете пробувати себе в тепличному городництві. Для цього здійснюється невелике будівництво тепличного комплексу. У перший рік можна подивитися і оцінити отриманий результат. При необхідності, модульність конструкцій завжди дозволить добудувати необхідні площі.

Не секрет, що професійні теплиці зі звичних матеріалів будуються досить тривалий термін. Потрібно правильно дотримати всі технологічні процеси, щоб отримане будівля опинилася надійним і ефективним. Металлокаркас дозволяє істотно скоротити терміни, отримуючи ту ж надійність.

Якщо виробничі теплиці зроблені з металоконструкцій, то власник завжди може перевезти їх на нове місце в будь-який момент. Також, це дозволяє змінювати їх конфігурацію в залежності від потреб власника.

teplica-2

Хочете купити теплицю Київ?

Кампанія BudSteel завжди готова допомогти у виконанні подібних завдань. Ми займаємося повним виконанням проектів різної складності. Наші співробітники зможуть виконати проектування тепличних комплексів і швидко передати розрахунки на виготовлення і подальшу збірку.

Ми готові взятися навіть за найскладніші й масштабні проекти, тому що володіємо всім необхідним для їх реалізації. Відповідна техніка, інструменти і підготовлений персонал зможуть зекономити Ваш час і дозволять закінчити роботу максимально швидко. Потрібно замовити будівництво промислових теплиць під ключ? Ви вже знайшли відповідну компанію!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.