Офіси


Компанія Буд Стіл виконує будівельні роботи по зведенню офісних площ як для великих компаній, так і для середнього та малого бізнесу в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та в інших містах України. Використовувані компанією передові технології і матеріали для побудови швидкомонтованих офісних будівель дозволяють втілити в життя проекти будь-якої форми, дизайну, конструкції і призначення.

ofisy-1-opt

При реалізації проекту будівництва наша компанія здійснює весь комплекс робіт від етапу проектування до етапу здачі готового об’єкта в експлуатацію. Готовий об’єкт буде мати весь необхідний комплекс технологічних комунікацій, інтер’єр і екстер’єр згідно з проектною документацією, серверні, системи кондиціонування, вентиляції і багато іншого.

Проект адміністративної будівлі

Сучасні проекти офісних будівель повинні враховувати багато факторів, обумовлених тим, що такі споруди призначені для тривалої роботи в них великої кількості людей. Саме тому проекти повинні відповідати наступним вимогам:

ofisy-2-opt
  • припускати зручне розташування. Будівля має перебувати в безпосередній близькості від транспортних розв’язок, зупинок громадського транспорту, місць паркування;
  • відповідати державним будівельним нормам України. Ця вимога повинна дотримуватися як на етапі проектування, так і під час проведення будівельних і оздоблювальних робіт. При виборі матеріалів необхідно враховувати норми безпеки і захисту навколишнього середовища;
  • ергономічна планування внутрішніх приміщень. Ця вимога має враховуватися при визначенні в проекті внутрішніх перегородок, стін, вікон, дверних прорізів і багато чого іншого;
  • сучасна мережа інженерних комунікацій. Офісна будівля має володіти сучасною системою електроживлення, каналізації, вентиляції, опалення та ін.;
  • розташування і оснащення робочих місць. Робочі місця співробітників повинні відповідати всьому комплексу вимог, що пред’являються законодавством і нормативами охорони праці.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Співпраця з нами

Компанія Буд Стіл має більше п’яти років успішної співпраці з клієнтами в області проектування і зведення офісних будівель і споруд будь-якої складності та дизайну. Швидкомонтовані офісні будівлі від нашої компанії приємно здивують Вас високою якістю, низькими термінами споруди і найекономічнішою ціною на ринку. Наші об’єкти в містах та населених пунктах України є кращою рекомендацією для клієнтів.

ofisy-3-opt
Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.