Головна » Швидкозводимі будівлі » Склади » Промислові будівлі

Промислові будівлі


Сьогоднішнє різноманітність будівельних матеріалів просто вражає, але на особливу увагу заслуговують відносно нові на вітчизняному ринку SIP панелі.

Швидкомонтовані промислові будівлі: надійність і довговічність

До сучасного будівництва пред’являються дуже серйозні вимоги. По-перше, у більшості бізнесменів немає занадто багато часу, щоб витрачати роки на зведення складу або цеху. По-друге, не можна допустити того, щоб швидкість будівництва негативно позначилася на якості робіт. Завдяки новітнім технологіям по використанню сендвіч панелей нам вдалося значно збільшити швидкість будівництва виробничих будівель, не втративши при цьому в якості.

promyshlen

При цьому даний матеріал володіє чудовими характеристиками. Відмінні шумоізоляційні властивості дозволять з комфортом провести в приміщенні щохвилини. Крім того, матеріал зберігає тепло, а значить вийде істотно заощадити на утепленні і опаленні «теплих» складів.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Завдяки спеціальному способу кріплення панелей за рахунок замкового з’єднання легко здійснюється не тільки їх монтаж, але і демонтаж. Це особливо актуально, якщо мова йде про тимчасове будівництві, наприклад, складі для сезонного зберігання товару. Причому, після демонтажу конструкції матеріал можна використовувати повторно.

Швидкомонтовані виробничі будівлі за рахунок малої ваги дозволяють заливати полегшений фундамент. Таке будівництво здійснюється в будь-який час року і практично на будь-якій місцевості незалежно від кліматичних особливостей регіону.

Етапи будівництва промислових об'єктів

Наша компанія вже давно займається зведенням промислових об’єктів різних масштабів: ангарів, гаражів, логістичних комплексів і холодильних складів. Багаторічний досвід фахівців в поєднанні з новими технологіями і сучасними матеріалами дозволяє швидко і якісно провести роботи будь-якої складності. Будівництво виробничих приміщень передбачає наступні етапи:

  1. аналіз специфіки бізнесу;
  2. проектування з урахуванням побажань клієнта, а також особливостей призначення приміщення;
  3. інженерно-геодезичні дослідження;
  4. планування;
  5. заливка фундаменту;
  6. зведення каркаса промислової будівлі;
  7. обшивка і проведення покрівельних робіт;
  8. облаштування підлоги;
  9. підведення всіх необхідних комунікацій;
  10. здача об’єкта клієнту.

Завдяки комплексним послуг Вам не потрібно турбуватися ні про закупівлю матеріалів, ні про проектування. Наші фахівці професійно виконають кожен етап роботи і здадуть готовий об’єкт точно в строк.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.