Корівники


Розведення корів – це один з найпопулярніших методів ведення сільськогосподарського бізнесу. Молочні продукти і м’ясо завжди будуть в ціні, а вартість їх регулярно росте. Також, можна зайнятися експортом продукції в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Зрозуміло, робота з коровами неможлива без корівника. Споруда корівника – це досить відповідальний захід, що вимагає грамотного початкового проектування. Не меншої уваги заслуговує підбір будівельних матеріалів. Ми розповімо, чому швидкобудуюємі металоконструкції перевершують традиційне капітальне будівництво.

korov-1
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Побудувати ферму для корів з металу можна швидко і недорого

Компанія BudSteel займається будівництвом різних споруд з металоконструкцій. Наші будівлі відрізняються:

  • швидким монтажем;
  • надійністю і довговічністю;
  • широким спектром форм і розмірів;
  • доступною вартістю.

Також, до переваг наших металоконструкцій можна віднести можливість їх швидкого демонтажу, транспортування та встановлення на новому місці.

Сучасні металоконструкції і сендвіч панелі дозволяють виконати будівництво ферми для корів будь-якої форми та конфігурації. Завдяки їх модульности замовник може спочатку придбати невелике приміщення, а потім його розширювати.

Перед тим, як побудувати ферму для корів, потрібно врахувати всі особливості їх життєдіяльності. Наприклад, якщо поголів’я буде перевалювати за 30 особин, то будівлі обов’язково потрібно штучна система вентиляції. Якщо цим знехтувати, то в приміщенні буде накопичуватися аміак, який негативно вплине на співробітників і худобу. Металлокаркас дає можливість спроектувати вентиляцію будь-якої складності, а також дозволить забезпечити хороше освітлення території.

korovniki2

Як бачите, переваги швидкомонтованих металоконструкцій очевидні. Зрозуміло, традиційні способи будівництва можуть показати подібний результат, але він буде незрівнянно дорожче. Також, не варто забувати про терміни будівництва. Швидкомонтовані корівники можна здати в експлуатацію приблизно за 6 місяців, а звичайна будівництво займе мінімум 1 рік.

Якщо Ви хочете заощадити час і гроші, компанія BudSteel допоможе Вам у цьому. Наше приміщення для корів прослужить не один десяток років і легко окупить вкладені витрати.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.