Автосервіси


avtoservis-1-opt

Компанія BudSteel виконує роботи з проектування та будівництва автосервісів і СТО «під ключ» будь-якого рівня складності. Всі проекти компанії повністю відповідають чинним нормативам і стандартам, а висока якість використовуваних матеріалів і виконуваних робіт дозволяють замовнику успішно експлуатувати об’єкт протягом довгого часу без необхідності проведення капітального ремонту.

Фахівці компанії Буд Стіл здійснюють будівництво автосервісів «під ключ» з використанням легких металоконструкцій з подальшою обробкою сендвіч-панелями. Така конструкція характеризується низькою вартістю, швидкими термінами монтажу, високими показниками міцності. В сучасних умовах на перший план виходять показники енергоефективності будівлі. Конструкція з сендвіч-панелей є оптимальним рішенням за показниками теплоізоляції, таку стіну можна порівняти зі стіною із силікатної цегли товщиною до двох метрів.

Мобільність швидкомонтованих будівель автосервісів дозволяє замовникам використовувати їх в якості:

 • автозаправних станцій;
 • станцій технічного обслуговування;
 • пересувних станцій;
 • станцій самообслуговування;
 • центрів продажу автозапчастин та багато іншого.
avtoservis-2-opt
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Етапи будівництва

Основними етапами будівництва з сендвіч-панелей є:

  1.Розробка проекту. На цьому етапі замовник може скористатися готовим проектом або розробити свій власний з урахуванням індивідуальних побажань;
  2. Проведення будівельних робіт «нульового» циклу – пристрій фундаменту, підготовка території, підготовка комунікацій;
  3. Монтаж каркаса з металоконструкцій;
  4. Обшивка металоконструкцій сендвіч-панелями;
  5. Внутрішнє оздоблення та прокладка комунікацій.

Всі етапи проведення робіт по монтажу автосервісів проводяться силами спеціалізованих бригад з використанням самих передових технологій.

Наші пріоритети

avtoservis-3-opt

Пріоритетами компанії BudSteel на будівельному ринку України є:

 • кращі цінові пропозиції на ринку для замовників;
 • кращу якість будівництва автосервісів;
 • найкоротші терміни між початком проектування і введенням об’єкта в експлуатацію.

Вам необхідний автосервіс «під ключ»? Зв’яжіться з нами і отримаєте унікальну пропозицію від компанії Буд Стіл!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.