Головна » Покрівельні роботи » Ремонт покрівлі

Ремонт покрівлі


В результаті впливу зовнішніх факторів, негативних погодних умов, і навіть при правильному, якісному виконанні монтажних робіт покрівля потребує капітального ремонту. Перші ознаки протікання, наявність механічних пошкоджень вказують на терміновий ремонт. У цій ситуації зволікати небажано, навіть найменші тріщини будуть збільшуватися, дерев’яні крокви і балки почнуть гнити, в результаті з’являється грибок, і витрати на ремонт значно зростуть.

Ремонт покрівлі довірте професіоналам

Щоб здійснити повну заміну матеріалів покрівлі, необхідно демонтувати стару конструкцію. У даній ситуації важливо, щоб електропроводка і телефонний дріт залишалися цілими. Також потрібно бути обережними з вентиляційною системою і трубами опалення, що виходять на дах.

remont-krovli-2

Потім монтуються крокви, виходячи з конструкції даху, та як система має великий кут нахилу. Крокви обов’язково повинні кріпитися до стіни, так як дах може знести сильний порив вітру. На крокви кріпиться обрешетка, призначена для підтримки покрівлі, після чого укладається обраний покрівельний матеріал.

З огляду на складність ремонтних покрівельних робіт, з яким впорається далеко не кожен бажаючий, рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які мають необхідні знання та практичний досвід.

remont-krovli-1

Ми надаємо наступні види послуг:

  • повністю усуваємо дрібні протікання;
  • виконуємо капітальну заміну крокв;
  • додаємо вентиляцію в підпокрівельний простір;
  • повністю виробляємо заміну верхнього покрівельного перекриття;
  • за допомогою сучасних будівельних матеріалів утеплюємо горище і мансарду.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Покрівельники нашої фірми здійснюють ремонт дахів в Києві і області, за багато років роботи фахівці освоїли нові технології, що дозволяє їм уникнути дрібних недоліків і помилок. Оглядаючи кожен об’єкт, майстер відразу діагностує проблему і пропонує замовнику оптимальний вибір її рішення, з мінімальними фінансовими витратами для клієнта.

remont-krovli-3

Слід зазначити, що ціни на ремонт покрівлі в нашій компанії нижче середньоринкових по Києву і регіону. Основною перевагою нашої роботи є повне дотримання технології. Кінцевий результат повністю відповідає проектній технічної документації будинку.

Наші фахівці грамотно ставляться до вибору будівельних матеріалів, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками. Якщо Вам необхідно здійснити ремонт покрівлі, довіртеся нашим фахівцям, які виконають всі Ваші плани, здійснять необхідні вимоги.