Автомийки


avtomoyka-1-opt

Компанія Буд Стіл здійснює проектування і монтаж будівель автомийок будь-якої складності, розмірів і конструкції. Замовник може купити автомийку «під ключ» з повним комплексом інженерних комунікацій і внутрішньою обробкою. Зовнішній дизайн може бути реалізований в будь-якому проектному варіанті і з урахуванням запланованого бюджету.

Відмінною особливістю наших автомийок є швидкомонтованих каркасних система з металоконструкцій в комплексі з сендвіч-панелями. Така будова забезпечує міцність і надійність споруди, з одного боку, і мінімальну вартість і час будівництва – з іншого.

Швидкомонтовані автомийки

Кожен замовник, який хоче отримати свій об’єкт «під ключ», змушений вибирати між капітальною будівлею і спорудою з металоконструкцій в комплексі з сендвіч-панелями. Капітальна будівля автомийки вимагає зведення міцного фундаменту із залізобетону, використання дорогих будівельних матеріалів і великого терміну будівництва. Саме тому нерідко виникають ситуації, коли замовникові не по кишені капітальна споруда. Для таких випадків компанія Буд Стіл пропонує просте, швидке і доступне рішення – будівництво автомийки з металоконструкцій з використанням сендвіч-панелей.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

avtomoyka-2-opt

Така конструкція має короткі терміни монтажу і відмінні експлуатаційні властивості в будь-який час року і в будь-яких кліматичних умовах. Утеплення стін, стелі та підлоги створює комфортне робоче середовище для персоналу та мінімізує витрати на утримання будівлі. Витрати на будівництво такої автомийки не високі і не вимагають пристрою капітального фундаменту.

Модульна конструкція дозволяє замовнику при необхідності перемістити споруду в інше місце або змінити його конструкцію. Так як автомийка з металоконструкцій не є капітальною спорудою – це значно полегшує замовнику процедуру введення об’єкта в експлуатацію.

Чому саме ми?

Компанія Буд Стіл має три ключові принципи, які роблять її лідером ринку швидкомонтованих каркасних будівель і споруд з використанням сендвіч-панелей: комплексність підходу, економічність і якість будівництва. Чітке дотримання цих принципів в повсякденній роботі на кожному об’єкті є кращою рекомендацією нашої компанії в очах клієнтів.

avtomoyka-3-opt
Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.