Головна » Послуги » Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій


Металоконструкції займають особливу нішу в сучасному будівництві. Їх сфера застосування надзвичайно широка, починаючи від зведення невеликих огорож і закінчуючи будівництвом величезних центрів.

Область використання металоконструкцій

Сьогодні металеві конструкції застосовуються практично скрізь. Наприклад, в сільському господарстві вони незамінні при будівництві ангарів, теплиць. У виробництві їх використовують при зведенні цехів, підсобних приміщень. З них збирають сходи, огорожі і навіть декоративні об’єкти. Металевий каркас є скелетом швидкомонтованих будівель, тому його складання варто довіряти тільки професіоналам.

montazh-metalloconstr

Дуже важливо зробити правильні розрахунки і підібрати найбільш оптимальний спосіб кріплення. Від цього залежить не тільки матеріальна вигода, але і надійність всього об’єкта. Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на професійний підхід, а значить всі роботи будуть проведені якісно і своєчасно.

Металеві конструкції: особливості монтажу

Що таке монтаж металоконструкцій? Це з’єднання окремих елементів в єдиний каркас. Існує кілька способів кріплення, вибір яких залежить від призначення і особливостей експлуатації об’єкта.

Якщо мова йде про тимчасову споруду, наприклад, потрібен склад для сезонного зберігання товару, то слід віддати перевагу Розумні з’єднання. Воно здійснюється за допомогою болтів, саморізів і інших різьбових кріплень. Зварювальні роботи забезпечать більш надійне кріплення елементів один до одного, однак, розібрати таку конструкцію буде неможливо. Також забезпечити надійне кріплення частин каркаса вийде за допомогою заклепок, пайки або спеціальних складів, що клеять.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

montazh-metala

Монтаж металоконструкцій має такі особливості:

  1. низька вартість матеріалу і робіт;
  2. під час такого будівництва не використовуються ні вода, ні спеціальні склади, тому його можна здійснювати в будь-який час року;
  3. будівлі мають відносно невелику вагу в порівнянні з цегляними спорудами або будівлями з шлакоблоку, тому їх можна зводити навіть в сейсмічно активних районах;
  4. можливість індивідуального проектування;
  5. висока швидкість робіт.

Наша компанія займається будівництвом каркасних будинків. Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на комплексні послуги, які включать проект металоконструкцій, монтажні роботи, підведення комунікацій і т.д.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.