Гаражі


Будівництво гаража з сендвіч-панелей є самим практичним рішенням для забезпечення схоронності автотранспорту – вартість зведення такої конструкції є досить низькою, а середній термін служби складає кілька десятків років.

garazhi-1-opt

Компанія BudSteel швидко і якісно здійснить будівництво каркасного гаража «під ключ» для однієї або декількох одиниць легкового або вантажного автотранспорту, мотоциклів, катерів і іншої техніки. Будинки й споруди нашої компанії відповідають всім сучасним вимогам тепло- і звукоізоляції, енергоефективності та технологічної безпеки. Фахівці компанії готові втілити в життя як типові проекти гаражів всіх розмірів і типів, так і індивідуальні, розраховані на виконання особливих завдань.

Ціна зведення гаража з сендвіч-панелей значно економічніше, ніж споруди з цегли та бетону. Такі гаражі використовуються в широкому діапазоні температур від -60 до +70 градусів за Цельсієм. При цьому теплопровідність панелей в дев’ять разів нижче, ніж у стіни з цегли, що дозволяє без проблем експлуатувати автотранспорт в зимових умовах і мінімізувати витрати на опалення приміщення.

Сильні сторони гаража з сендвіч-панелей

Практика використання панелей для споруди будівель і споруд довела, що саме цей матеріал є оптимальним з точки ренію співвідношення ціна / якість. Перевагами таких будівель є:

 1. економічна ціна робіт і використовуваних будівельних матеріалів;
 2. високі екологічні показники споруди;
 3. стислі терміни виконання робіт;
 4. привабливий зовнішній вигляд будівлі;
 5. високий рівень тепло- і звукоізоляції;
 6. комфортні умови для роботи персоналу;
 7. стійкість до несприятливих погодних умов і опадам.
garazhi-2-opt
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

garazhi-3-opt
garazhi-4-opt

Чому саме ми?

Незважаючи на багатий вибір компанія, Буд Стіл займає лідируючі позиції на ринку будівництва гаражів «під ключ». Це пояснюється тим, що головною перевагою компанії є професіоналізм наших співробітників. Крім цього ми пропонуємо нашим клієнтам:

 1. найкращі ціни на ринку;
 2. незмінно високу якість виконання всіх типів робіт;
 3. матеріали від провідних світових виробників;
 4. найшвидші терміни реалізації проектів;
 5. багаторічний досвід виконання проектів будь-якої складності.

Співпраця з нашою компанією дасть вам можливість отримати бажаний результат за мінімальну ціну і в чітко встановлені терміни.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.