Ангари


angar-arochniy

Аркові ангари

angar-avia

Авіаційний ангар

angar-pod-kluch

Будівництво ангара
під ключ

Слово " ангар " майже у всіх асоціюється з великим приміщенням для стоянки і технічного обслуговування літаків. Насправді, область його використання вийшла далеко за межі аеропортів та аеродромів. Тепер різні види цих будівель можна зустріти на фермах, територіях промислових і сільськогосподарських підприємств, оптових складах.

angar-sklad

Види ангарів

Ангар – бистровозводімий тип приміщення. Як правило, часу на виготовлення, монтаж і установку йде в три рази менше, ніж на будівництво стандартного приміщення з аналогічною площею. Для того, щоб він максимально відповідав вашим вимогам, необхідно точно позначити, для чого він призначений – в залежності від цього підбирається вид.

1.Арочние ангари найчастіше використовуються для будівництва теплиць. Вони практичні, зручні, відрізняються довгим терміном служби. Саме тому напівкруглі будови можна часто бачити в Києві і за межами міст по всій Україні.

2.Сборние ангари найчастіше використовують для складських і виробничих приміщень, вони є дуже зручними для зерно- і овочесховищ. При необхідності вони легко розбираються і можуть переноситися в інше місце. Цей момент використовують при обладнанні перевантажувальних складів в портах, аеропортах. Залежно від призначення вони можуть бути оснащені додатково звуко – теплоізоляцією.

3.Бескаркасние ангари відносяться до виду найлегших і економічних у зведенні. Особливості їх конструкції не вимагають наявності капітального фундаменту. Тому безкаркасні моделі користуються популярністю в Україні за рахунок невисокої вартості.

Скільки коштує будівництво?

Терміни виготовлення, монтажу і установки, як правило, в три рази менше, ніж будівництво капітальної будівлі з каменю чи бетону. Відповідно, швидкобудуюємі ангари коштують дешевше. Період служби досить довгий за умови, що на стадії проектування були зроблені правильні розрахунки, враховані призначення приміщення, кліматичні умови, інші особливості. Саме тому, щоб уникнути зайвих витрат в майбутньому, варто отримати грамотну консультацію досвідченого фахівця в Києві.

angar-masterskaya
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

angar-teplica

Розумне рішення

Нескладно підрахувати, у скільки обійдеться будівництво або оренда аналогічного по площі приміщення. Тому вартість будівництва швидко окупиться за рахунок економії на матеріалах, послугах будівельників, відсутність необхідності переплачувати за оренду, яка обходиться дорого не тільки в Києві. Уточнити вартість будівництва ви можете по телефону у наших менеджерів або ж залишити заявку на прорахунок на нашому сайті.

Подготовка к строительству быстровозводимых зданий из металлоконструкций

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.