Картоплесховища


У багатьох регіонах України відомі своїм виробництвом якісної картоплі. Деякі підприємці вже не один рік вирощують цю культуру в промислових масштабах для оптового та роздрібного продажу. Однією з основних проблем для них є складність зберігання великого обсягу врожаю.

На даний момент, існує всього два способи зберігання картоплі: моментальна продаж і споруда власного картоплесховища. Перший спосіб дуже ненадійний, тому що сильно залежить від людського фактора. Якщо вчасно не зібрати врожай, то доведеться його зберігати на полях. Власне сховище для картоплі допомагає уникнути подібних неприємностей і дає можливість додатково заробити.

kartof-hran-1
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Чому металокаркасних будівництво картофелехранилищ - це найкраще рішення?

Якщо підприємцю сподобалася ідея зберігання картоплі в сховищах, він повинен почати процес вивчення методів побудови об’єкта. Зараз таке завдання можна виконати або за допомогою стандартних будматеріалів (цегла, цемент і т.д.), або довіритися металлокаркасной технології.

Традиційні технології вже рідко використовуються для побудови сільськогосподарських будівель. Будь-яке овочесховище, картоплесховище зараз будують з швидкомонтованих металоконструкцій. До їх переваг можна віднести:

  1. низьку вартість;
  2. швидку швидкість зведення;
  3. можливість створення більш сприятливих кліматичних умов;
  4. модульність.

Як показує практика радянських сховищ, ніколи цегла, дерево і подібні матеріали не зможуть забезпечити оптимальний клімат для довготривалого зберігання картоплі. Навіть хороша вентиляція не може повністю запобігти виникненню різних бактерій, що псують картопля.

Цю проблему повністю виключає металева конструкція. Ні метал, ні утеплювач (якщо він буде) не схильні до природним процесам розкладання, а також дозволяють підтримувати постійну терморегуляцію. Завдяки цим властивостям навіть не дуже дорога вентиляція легко впорається з налагодженням і підтримкою потрібного температурного режиму і вологості.

kartof-hran-2

Хто в Україні може побудувати картоплесховище під ключ?

За реалізацію подібних проектів завжди готова взятися компанія BudSteel. Наш досвід і ТОП-овое матеріально-технічне забезпечення дозволяють в дуже стислий термін здавати будь-який об’єкт. Ми виконуємо проектування, виготовлення комплектуючих і монтаж конструкції на місці.

Клієнти нашої компанії завжди отримують найвищу якість за доступною ціною. Швидка робота заощаджує Ваш час, а наш професіоналізм – гроші!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.