Головна » Бетонні роботи » Влаштування бетонного фундамента

Влаштування бетонного фундамента


Будівництво будь-якої споруди починається з закладки фундаменту. Як вважають досвідчені будівельники, це головний конструктивний елемент будівлі Якщо його проектування на одному з етапів було невірним, наслідки можуть бути вкрай негативними.

Від перекосу підстави на несучих конструкціях з’являються тріщини, відбувається деформація стін, подальше будівництво тягне за собою додаткові фінансові витрати, тому економія на даному етапі абсолютно недоречна. Компанія Bud Steel виконає будівництво бетонного фундаменту в Києві і області будь-якої складності з дотриманням всіх договірних умов, гарантуючи якість робіт і вигідну ціну.

Особливості проектування та будівництва фундаменту

Перш ніж приступити до основних робіт з будівництва, фахівці нашої компанії виїжджають на об’єкт для збору необхідної геодезичної інформації, де враховуються такі обставини:

 • структурний склад грунту;
 • глибина залягання ґрунтових вод;
 • ландшафт і наявність ухилів;
 • будівельні матеріали для визначення навантаження на основу;
 • наявність підвалу або цокольного поверху.
 • beton-fund-2

  Після укладення фахівців визначається тип фундаменту. Від правильного вибору залежить надійність, безпеку і довговічність будівлі.

  beton-fund-1

  На практиці широко поширені такі типи бетонної основи:

   1. Стрічковий – застосовується на грунті з високою щільністю, являє армовану бетонну смугу, яка проходить по периметру всієї будівлі. За рахунок стін стрічкового фундаменту утворюється цокольний поверх або підвальне приміщення.
   2. Плитковий або монолітний – витримує великі навантаження, підходить для будь-якої грунту, в тому числі і для «плаваючих» грунтів. Завдяки міцній бетонній плиті формується висока стійкість до навантажень.
   3. Фундамент на палях – застосовується в найскладніших геодезичних умовах. Фахівці нашої компанії мають практичні навички зі спорудження надійних і міцних конструкцій, при цьому ціна буде розумною і об’єктивною.

  Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

  При будівництві враховуються додаткові параметри, такі як ступінь заглибленості, особливості армування, застосування певної марки бетону, від якої залежить величина навантаження. Майстри високої кваліфікації врахують всі тонкощі, тому бетонний фундамент «під ключ» від будівельників нашої фірми буде надійною і економічною конструкцією, прослужащей довгі роки.

  beton-fund-3