Головна » Щебінь

Щебінь


Одним з найбільш затребуваних матеріалів в сучасному будівництві є щебінь. Він незамінний при виробництві бетону, від його характеристик багато в чому залежить міцність розчину. Щебінь широко застосовують в якості відсипного будматеріалу для заливки фундаменту, для будівництва доріг та інших робіт.

Види щебеню, його характеристики і застосування

Для кожного конкретного випадку необхідно використовувати певний вид щебеню. Наша компанія орієнтується на попит і сферу застосування щебеню, ми пропонуємо його великий вибір. Це сипучий матеріал, що складається з дрібних камінчиків різної форми, розміри яких визначають фракцію матеріалу. Дрібні фракції заповнюють всілякі порожнини, від розміру великих фракцій залежить міцність схоплювання бетону.

Перш ніж купити щебінь, необхідно чітко визначити, який вид потрібно для Ваших робіт. У нас можна замовити гравійний, гранітний, вапняковий, вторинний щебінь відмінної якості. Весь матеріал має відповідні сертифікати та висновки експертів.

scheben-1

Виробництво щебеню – це процес переробки із застосуванням спеціального дробильного обладнання, измельчающего камінь до потрібного розміру. Процес відрізняється безвідходним виробництвом, так як отримане вторинну сировину у вигляді дрібних крихт теж знаходить своє застосування.

Щебінь розрізняють за формою, існують фракції від 5 до 25 мм і від 25 до 60 мм. Це найбільш оптимальні і затребувані розміри, які відрізняються високою міцністю, опором до ударів і іншими показниками.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

При виборі щебеню слід приділити увагу наступним критеріям:

  1. походженням матеріалу;
  2. геометричній формі і розміру;
  3. щільності;
  4. морозостійкості;
  5. рівню радіоактивності;
  6. міцності до деформацій і навантажень;
  7. кольором, що впливає на сферу застосування матеріалу.
scheben-2

Величезний асортимент щебеню від нашої компанії дозволяє використовувати його не тільки на всіх етапах будівельних робіт, але і в інших напрямках. Останнім часом матеріал широко застосовують в ландшафтному дизайні, для оформлення клумб, штучних водойм і декоративних насипів, а також для формування доріжок, асфальтових шосе, при облаштуванні залізниці і злітної смуги аеропортів. Дрібний щебінь використовують для захисту доріг при ожеледиці.

Вартість щебеню залежить від виду і розміру фракції, а також від сфери застосування. Ми реалізуємо щебінь в Києві і області будь-якими партіями, нашим покупцям доступний опт і роздріб, зручна форма оплати і вигідні ціни.