Головна » Швидкозводимі будівлі » Будівництво з сендвіч-панелей

Будівництво з сендвіч-панелей


Будівництво з сендвіч панелей сьогодні набуло величезної популярності, адже цей спосіб дозволяє якісно і в стислі терміни звести різні споруди, в тому числі промислові комплекси.

Швидкомонтовані будівлі з сендвіч панелей - сучасне будівельне рішення

iz-sandwich-1-opt

Часи, коли будинки будувалися роками, залишилися далеко позаду. Сьогодні зведення ангарів з сендвіч панелей, складів, сільськогосподарських і комерційних будівель, а також інших конструкцій займає буквально лічені місяці. Цей сучасний матеріал відкриває колосальні можливості в будівельній галузі.

Будівлі з сендвіч панелей

Такі панелі мають тришарову структуру і складаються з двох жорстких поверхонь і наповнювача. Елементи з’єднуються між собою за допомогою холодного або гарячого пресування і представляють нероз’ємну конструкцію. Швидкомонтовані будівлі з СИП панелей, ціна на які є відносно бюджетної, вже багато десятиліть користуються популярністю в усьому світі. Висока швидкість будівництва досягається за рахунок зручного замкового з’єднання блоків. А відмінні експлуатаційні показники матеріалу гарантують тривалу службу споруди.

Переваги конструкцій з сендвіч панелей

Варто відзначити, що швидкомонтовані конструкції мають масу переваг:

  • відмінні показники шумоізоляції дозволять комфортно провести кожну хвилину в приміщенні;
  • такі будинки прекрасно зберігають тепло, що є запорукою економії газу і електроенергії в опалювальний період;
  • матеріал володіє прекрасними характеристиками і не всідається згодом;
  • швидкий і легкий монтаж;
  • доступна вартість будівель з сендвіч панелей;
  • завдяки малій товщині стін вийде збільшити корисну площу;
iz-sandwich-2-opt
  • матеріал має невелику вагу, а значить можлива заливка полегшеного фундаменту, що також дозволить трохи заощадити і прискорити процес строительсва;
  • будівництво будівель з сендвіч панелей може здійснюватися в будь-який час року при будь-якій погоді, для нього немає жодних обмежень;
  • тривалий термін служби досягає 40 років.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

iz-sandwich-3-opt

Завдяки такому ряду достоїнств матеріал знайшов своє застосування для зведення конструкцій різної складності. Сьогодні особливо актуальна споруда складів з сендвіч панелей, гаражів та інших промислових і підсобних приміщень.

Вибір будівельної організації – дуже відповідальний крок, від якого залежить остаточний результат і матеріальні витрати. Ми давно перебуваємо на будівельному ринку і здійснюємо в найкоротші терміни роботи будь-якої складності: будівництво ангарів з металоконструкцій, житлових або комерційних комплексів. Наші кваліфіковані фахівці дадуть докладну консультацію з усіма додатковими питаннями і допоможуть вирішити будь-яку проблему связоную з будівництвом з сендвіч панелей.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.