Павільйони


pavil'on-1-opt

Будівельна компанія Budsteel має багаторічний досвід виробництва сендвіч-панелей і монтажу з них павільйонів по всій території України. Виробничі і монтажні потужності компанії дозволяють нам здійснювати будівництво житлових будинків, складів, торгових павільйонів, магазинів, кіосків, ангарів і різних споруд з сендвіч-панелей будь-якої геометрії, довжини, висоти, ширини і технологічної складності.

Швидкомонтовані, економічні та стильні споруди з сендвіч-панелей знаходять широке застосування в містах і невеликих населених пунктах. Конструктивною особливістю таких будівель є модульний принцип зведення – павільйон збирається з готових панелей, що дозволяє значно знизити витрати і скоротити час монтажу. При цьому торгові павільйони з сендвіч-панелей мають великий термін експлуатації і не вимагають значних фінансових вкладень на утримання і ремонт.

Повний цикл будівельних робіт

Відмінною особливістю співпраці з компанією Budsteel є повний цикл робіт, що виконуються:

 1. Проектування будівель і споруд з урахуванням всіх побажань замовника;
 2. Підготовка будівельного майданчика;
 3. Пристрій легкого фундаменту;
 4. Монтаж металоконструкцій каркаса, стін і покрівлі будівлі;
 5. Монтаж віконних і дверних коробок;
 6. Монтаж комунікацій (газ, вода, електроенергія, каналізація);
 7. Оздоблювальні роботи;
 8. Очищення території і вивезення будівельного сміття.
pavil'on-2-opt

Всі сендвіч-панелі, які використовуються компанією Budsteel в монтажних роботах, повністю відповідають вимогам енергоефективності, теплового, міцності, тепло- і звукоізоляції, пожежної безпеки.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

pavil'on-3-opt

Наши преимущества

Всі швидкомонтовані будівлі, споруди та торгові павільйони з сендвіч-панелей, змонтовані будівельною компанією Budsteel:

 • мають максимально швидкі терміни зведення;
 • в процесі експлуатації можуть бути переміщені на інше місце;
 • не вимагають будівництва капітального фундаменту;
 • мають відмінні експлуатаційні властивості;
 • мають найнижчу вартість на ринку.

Всі будівельно-монтажні роботи здійснюються тільки спеціалізованими будівельними бригадами. Подяка наших клієнтів є кращим показником якості нашої продукції і професіоналізму команди.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.