Овочесховища


Завдяки родючій українській землі все більше людей замислюється зайнятися фермерством. Серед різних видів даного заняття особливо виділяється вирощування овочів. Овочі – це той продукт, який точно буде користуватися великим попитом в будь-який час року, а взимку ще й виросте в ціні.

При великих масштабах овочівництва виникає проблема зберігання отриманої продукції, особливо якщо планується реалізація в зимовий час. Вирішити питання допоможе тільки власне овочесховище.

ovoshchehranilishche1

Як недорого і швидко побудувати овочесховище?

Якщо не хочеться переплачувати великі гроші і займатися довгої традиційної будівництвом, скористайтеся методом каркасного будівництва. Вартість овочесховища при будівництві з використанням звичайних будматеріалів відіб’є не скоро, так як це колосальні витрати. Не варто забувати, що триває подібне будівництво приблизно 1-2 роки.

Сучасні овочесховища з швидкомонтованих металоконструкцій порадують замовника:

  1. низькою вартістю;
  2. швидким зведенням;
  3. можливістю в будь-який момент розібрати і перенести будівлю;
  4. створенням ідеального мікроклімату.

Такі конструкції неспроста називаються бистровозводімимі. Ця технологія дозволяє отримати овочесховище під ключ в термін від 6-ти місяців до 1 року. При цьому вони нічим не поступаються в надійності і довговічності дереву і цеглі.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

На окрему увагу заслуговує створення сприятливих умов для зберігання. Через природних властивостей традиційних будівельних матеріалів жодне овочесховище, картоплесховище не зможе забезпечити відповідну вологість і температуру. Певна частина продукції точно зіпсується, особливо при тривалому зберіганні.

Металевий каркас і утеплювач повністю захищені від впливу навколишнього середовища і мають погану теплопровідність. Це означає, що незалежно від зовнішньої погоди, Ваш урожай буде в цілковитій безпеці. Навіть проста вентиляційна установка забезпечить ідеальні кліматичні умови.

ovoshchehranilishche2

Будівництво овочесховища під ключ в Києві

Якщо Ви вже прийняли рішення замовити будівництво сховища овочів, компанія BudSteel готова виконати завдання будь-якої складності. Ми запропонуємо готові проекти овочесховищ або розробимо новий. Основна наша перевага – повний цикл роботи. Ми проектуємо, виробляємо і монтуємо металоконструкції. Довіртеся нам і здивуєтеся, як швидко отримаєте готовий будинок!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.