Свинарники


Фермерське розведення свиней – це дуже прибутковий бізнес. Зрозуміло, будь-який підприємство вимагає початкових вкладень, в цій галузі це споруда свинарника. Чим краще будуть умови для свиней, тим більше віддачі отримає підприємець.

Багато фермерів вже відмовилися від традиційного будівництва таких споруд. Вони зрозуміли, що побудувати свинарник із застосуванням нових технологій і матеріалів буде дешевше і швидше. Якщо Ви прихильник прогресу, то використання швидкомонтованих конструкцій Вас точно зацікавить.

svinarniki-1

Як правильно побудувати свинарник з металоконструкцій?

Найважливіше в хорошому свинарнику – це комфорт для худоби. Під комфортом мається на увазі:

  1. Чистота вольєрів.
  2. Простора територія.
  3. Зручний доступ до кормів.

Все це потрібно врахувати на етапі проектування свинарника. Також, якщо цікавить велике поголів’я, необхідно подбати про вентиляцію.

Всі ці умови легко реалізувати за допомогою металоконструкцій і сендвіч панелей. Така методика дозволяє швидко споруджувати свинарник на 100 голів і більше за відносно короткий термін. До того ж, з її допомогою виходять відмінні зимові приміщення. Якщо плануєте розводити худобу цілий рік, така можливість стане в нагоді.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Модульні швидкобудуюємі споруди дозволяють працювати з абсолютно будь-яким проектом. Форми, габарити і дрібні індивідуальні особливості каркаса – все можна підлаштувати під себе. Особливо це корисно в тих випадках, де не обійтися без системи вентиляції. Металоконструкції дозволяють висвітлити всю криту територію, що теж важливо в скотарстві.

За вартістю будівлі з металевого каркаса обходяться значно дешевше традиційних методів будівництва. Відбувається це через більш низьку ціну на матеріали, меншою залученості робочої сили і транспортування будматеріалів. Також, здивують і терміни від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію. Як правило, вони не займають більше 8 місяців, що суттєво менше капітальних будівель.

svinarniki-2

Наша компанія готова взятися за роботу будь-якої складності

Якщо потрібно замовити будівництво свинарника, довірте його компанії BudSteel. Наші можливості дозволяють швидко виконувати будь-яке завдання, починаючи з проектування і закінчуючи будівництвом під ключ. Ми самостійно виготовимо всі елементи майбутнього каркаса і доставимо їх на місце будівництва. З нами клієнти отримують тільки довговічні і високоякісні металоконструкції, які легко прослужать кілька десятків років.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.