Головна » Сендвіч-панелі » Сендвіч-панелі PIR

Сендвіч-панелі PIR


Фото толщины, веса сэндвич панелей с разными наполнителями

Сендвіч-панелі з ізоляційним шаром з пенополіізоціанурата (PIR або ПІР) використовуються при зведенні стін, фасадів і покрівель в будівництві всіх типів будівель і споруд. Пенополіізоціанурат є інноваційним класом неплавких пластмас з пористої внутрішньою структурою, яка надає виробам велику міцність. Сендвіч-панелі ПІР майже не проводять тепло і стійкі до негативного впливу кислот і лугів.

Переваги матеріалу

Сендвіч-панелі PIR відносяться до класу стінових і покрівельних сендвіч-панелей і займають в ньому особливе місце. Це обумовлено декількома унікальними властивостями:

 1. такі панелі мають вагу майже в сім разів менше, ніж аналогічні вироби з ізоляційним шаром з вати на основі мінеральних матеріалів;
 2. вироби мають більш високий рівень пожежної безпеки та можуть без проблем експлуатуватися при температурі до 140 градусів за Цельсієм;
 3. PIR панелі від компанії Буд Стіл відповідають всім вимогам екологічної безпеки і можуть експлуатуватися без шкоди для навколишнього середовища;
 4. утеплювач практично не вбирає вологу, стійкий до температурних перепадів, опадам і конденсату;
 5. мають відмінні теплоізоляційні характеристики і здатні знизити витрати на опалення будівель на 20-30%;
 6. термін служби матеріалу становить понад п’ятдесят років в залежності від умов експлуатації.
pir-3-opt
pir-1-opt

Крім унікальних ПІР сендвіч-панелі володіють усіма традиційними перевагами свого класу матеріалів. Змонтувати конструкцію з них за дуже короткий час зможе навіть людина без досвіду, вони міцні і мають відмінні шумоізоляційні властивості.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Купити панелі ПІР

Компанія Буд Стіл є постачальником сендвіч-панелей PIR на ринок України. Наші вироби широко використовуються при зведенні торгових, житлових, промислових і технологічних будівель і споруд найрізноманітнішого призначення.

pir-2-opt

Всі клієнти нашої компанії можуть отримати додаткові послуги:

 • консультацію фахівців компанії по вибору розміру і необхідної товщини вироби;
 • гарантію на всі придбані вироби;
 • повний комплекс будівельних послуг з монтажу швидкомонтованих будівель і конструкцій в будь-якій точці України;
 • найвигідніші ціни і гнучку платіжну політику;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сендвіч-панелі Буд Стіл відповідають всім пожежним нормативам, мають необхідні сертифікати відповідності та протоколи випробувань матеріалів.