Головна » Швидкозводимі будівлі

Швидкозводимі будівлі


Angary-opt

Ангары

Sklady-opt

Склады

selhoz-opt

Сільськогосподарські будівлі

commerce-opt

Комерційні

sport-opt

Спортивні споруди

stroitelstvo-iz-sandwich-opt

Будівництво з сендвіч-панелей

bystrovozvodimye-1-opt

Стрімкий ритм сучасного життя не дозволяє нам втрачати час, а що вже говорити про бізнес, де можна гаяти жодної хвилини. Завдяки новим технологіям вийшло значно скоротити час на будівництво. Якщо ще кілька десятиліть тому, щоб побудувати склад, були потрібні місяці, то сьогодні це можливо зробити за лічені тижні.

Швидкозводимі будівлі: головні переваги сучасного будівництва

Потреба в швидкомонтованих конструкціях з кожним роком зростає. До того ж вони мають широкий ряд переваг:

  1. простий монтаж забезпечує високу швидкість будівництва;
  2. можливість зводити об’єкти в будь-який час року незалежно від погоди за вікном;
  3. полегшена конструкція не вимагає потужного підстави, що дозволяє значно заощадити на етапі заливки фундаменту;
  4. можливість розібрати промислова будівля і зібрати заново робить його мобільним;
  5. тривалий експлуатаційний термін, що досягає майже 50 років;
  6. чудові шумоізоляційні властивості сендвіч панелей дозволяють використовувати їх для будівництва швидкомонтованих будівель будь-якого призначення;
  7. матеріал відмінно зберігає тепло;
  8. за рахунок малої товщини стін виходить збільшити корисну площу об’єкта.
bystrovozvodimye-2-opt

Канадська технологія давно використовується в багатьох європейських країнах. Наша компанія також йде в ногу з часом і вже багато років займається будівництвом швидкомонтованих споруд: складських приміщень, цехів, логістичних центрів і різних промислових об’єктів з СИП панелей. Завдяки високому професіоналізму наших фахівців, використання новітніх технологій і сучасних матеріалів ми готові вирішити завдання будь-якої складності і здати об’єкт строго в обумовлені терміни.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Быстровозводимые здания из сэндвич панелей: особенности материала

bystrovozvodimye-3-opt

SIP панелі знаходять все більшу популярність, адже вони дають змогу не тільки швидко, але і якісно здійснити різні будівельні роботи. Цей матеріал має тришарову структуру. Зовнішні боку – це ОСП панелі, а між ними розташований шар пінополістиролу. З’єднують всі верстви шляхом гарячого або холодного пресування, в результаті чого отримують нероз’ємну конструкцію.

Цей матеріал відрізняється не тільки за габаритами, але і фізичним характеристикам, в залежності від чого і формується цінова політика. Наші фахівці використовують тільки сертифіковані високоякісні будівельні матеріали. Вони обов’язково розрахують потрібну товщину панелей з урахуванням специфіки експлуатації приміщення. Ми дбаємо про комфорт кожного клієнта, тому не тільки надаємо комплексні послуги, а й робимо все, щоб ціна швидкомонтованих будівель була адекватною.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.