Ферми


Українські фермери вже відмінно освоїли вирощування сільськогосподарських культур і тепер думають про розведенні великої рогатої худоби. При наявності власних кормів собівартість такого виробництва максимально низька, а попит на продукцію завжди високий як в Україні, так і за кордоном.

Старі капітальні ферми не можуть забезпечити вирощування конкурентоспроможної продукції. Їх будівельні матеріали вже давно застаріли і є додатковим збудником вогкості і хвороботворних бактерій. Такі будівлі потрібно замінити новими, сучасними будівлями з швидкомонтованих металевих каркасів.

ferma-1

Чому будівництво тваринницьких ферм має виконуватися тільки з металу?

Перший аргумент – санітарні норми. Як правило, тваринницькі ферми і комплекси займаються не тільки розведенням худоби на забій, а й паралельним виробництвом молочної продукції. Метал ніяк не впливає на якість кінцевого продукту, чого не сказати про інших, звичних нам, будматеріалах.

Не менш важливим є достатній простір для тварин. Якщо Ви налаштовані розширювати своє підприємство, то з капітальним будівництвом це буде проблематично здійснити. Швидкомонтовані ферми не тільки можна побудувати в дуже стислі терміни (6-8 місяців), але і розширити їх в будь-який момент до потрібного обсягу.

Говорячи про інші переваги металокаркасної будівництва виділяють:

  1. низьку вартість;
  2. можливість розбирання і транспортування в інше місце;
  3. антибактеріальні матеріали;
  4. вибудовування будь-якої конфігурації.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Якщо хочете побудувати ферму для корів, не забудьте про вентиляцію. Це необхідно на тих підприємствах, де планується велике поголів’я худоби. Продукти їх життєдіяльності виділяють аміак, який буде отруювати службовців і тварин. Металоконструкції дозволяють налагодити максимально ефективну вентиляцію і циркуляцію повітря навіть в приміщеннях з явним перевищенням кількості тварин.

ferma-2

Хто виконає проектування ферм і їх подальшу споруду?

Ферма ВРХ – це досить складне підприємство, на якому потрібно створити зручні умови праці для всіх співробітників і дотримати норми санстанції. Якщо потрібна ефективна ферма, яка швидко відіб’є вкладені витрати, замовте її будівництво у компанії BudSteel.

Наша компанія спеціалізується на будівництві металокаркасних конструкцій будь-якої складності. Ми запропонуємо готові проекти або розробимо нові. Будинки від BuSteel завжди відрізняються якістю і довголіттям, а їх вартість дозволяє істотно скоротити стартові витрати.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.