Головна » Швидкозводимі будівлі » Ангари » Будівництво ангарів під ключ

Будівництво ангарів під ключ


angar-pod-kliuch-3

В даний час будівництво ангарів під ключ в Україні є затребуваною послугою. Головною перевагою даного виду ангарів є мобільність і швидкість зведення будівлі при мінімальних фінансових витратах.

Швидкозводимі ангари: перевага конструкції і особливості монтажу

Подібні конструкції – це вигідна альтернатива традиційним залізобетонним спорудам, при їх монтажі не потрібно закладка масивного фундаменту, вони володіють достатнім запасом міцності і мають привабливий зовнішній вигляд. Більш того, витрати на опалення в приміщеннях подібного типу значно нижче, ніж в будівлях з бетону.

Багатофункціональний, бистровозводімий тип будівель широко застосовується в якості складських приміщень, зерносховищ і тваринницьких комплексів, автосервісів, автомийок і гаражів, виробничих приміщень і торгових центрів.

Споруда має такі переваги: ​​

angar-pod-kliuch-2
  • міцність і стійкість споруди;
  • економія будівельних матеріалів;
  • оперативність монтажних робіт;
  • високі показники експлуатаційних характеристик;
  • підвищена герметичність конструкції;
  • монтаж здійснюється на будь-якому грунті;
  • будівля має ворота різної ширини.

Швидкомонтовані металеві ангари легко демонтуються і перевозяться на нове місце. Подібні об’єкти швидко зводяться фахівцями нашої компанії, що мають величезний досвід зі спорудження подібних будівель.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Будівництво ангара під ключ - економія часу і коштів

Компанія Bud Steel р Київ виконає будь-яке замовлення під ключ. Ми створюємо надійні об’єкти з матеріалів високої якості. Наші фахівці розроблять технічну документацію на будівництво прямостінних, арочних, полігонних і шатрових споруд.

На сьогоднішній день величезним попитом користується каркасне будівництво із застосуванням легких тонкостінних конструкцій. Для подібної споруди не потрібно важка будівельна техніка, а вартість такої технології на порядок нижче традиційної із застосуванням сталевих деталей. Наші фахівці розроблять проект ангара і втілять його в життя в Києві і області. За бажанням клієнта ми виконаємо послуги з електрифікації, підключення до центрального водопостачання та опалення, а також монтаж вентиляційних систем. Наша компанія пропонує оптимальні рішення за дуже вигідними цінами.

angar-pod-kliuch-1
Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.