Склади


Цехи

Будівництво складів
під ключ

Логістичні комплекси

Холодильні камери

Промислові будівлі

До сучасного будівництва складів пред’являються серйозні вимоги, адже приміщення повинні бути надійними, мати гідний зовнішній вигляд і, бажано, бюджетними.

Навіщо будувати швидкомонтовані склади?

Складські приміщення призначені для зберігання різних матеріальних цінностей. Без них важко уявити більшість видів комерційної діяльності. А що вже говорити про виробництво, де доводиться зберігати не тільки готову продукцію, а й комплектуючі, сировину і т.д. З розширенням бізнесу будівництво складських приміщень стає все більш актуальною проблемою.

Завдяки сьогоднішнім сучасним технологіям звести конструкцію будь-якої складності вийде буквально за лічений час. Існує безліч причин віддати перевагу швидкомонтованих конструкцій. Наприклад, коли спостерігається сезонне збільшення товарообігу і з’являється необхідність швидко побудувати склад. А може мова йде про розширення бізнесу, а, отже, потреби в додаткових приміщеннях для зберігання продукції або сировини.

Переваги швидкомонтованих складських будівель

Ми давно перебуваємо на будівельному ринку, використання новітніх технологій і якісних матеріалів дозволило досягти приголомшливих результатів в будівельній галузі. Головні переваги швидкомонтованих конструкцій:

  1. презентабельний зовнішній вигляд;
  2. при необхідності демонтаж такого приміщення здійснюється так само швидко, як і монтаж. Крім того, є можливість використовувати будівельний матеріал заново;
  3. такі конструкції можна зводити в будь-який час року незалежно від погодних умов;
  4. прийнятна вартість будівництва складу з сендвіч-панелей;
  5. можливість оснащувати приміщення усіма необхідними комунікаціями робить його експлуатацію максимально зручним і комфортним.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Наші фахівці швидко розроблять унікальний проект з урахуванням всіх побажань замовника та особливостей логістики, а також технологій розміщення і переміщення товару на складі. Слід передбачити і адміністративне приміщення для персоналу. За бажанням замовника подібні будівлі можуть бути як одноповерховими, так і складатися з декількох поверхів. Замовивши у нас склад під ключ, Ви можете розраховувати на своєчасну здачу об’єкта, демократичні ціни і високі експлуатаційні характеристики приміщення. Адже конструкції з сендвіч панелей не тільки швидко зводяться, але і відрізняються чудовою шумо- і теплоізоляцією, а також терміном служби, що досягає 50 років.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.