Головна » Сендвіч-панелі

Сендвіч-панелі


3-pir

Сендвіч панелі PIR

PUR

Сендвіч панелі PUR

2-krovelnye

Покрівельні сендвіч-панелі

4-poelement

Сендвіч-панелі поелементної збірки

5-complect

Комплектуючі до сендвіч-панелей

Будівельна компанія Буд Стіл здійснює виробництво та реалізацію стінових сендвіч-панелей за найвигіднішими цінами в Україні. На сьогоднішній день пропозиція компанії включає в себе всі типи панелей по конструкції, призначенням і складом ізоляції.

З чого роблять сендвіч-панелі:

  • металевий профіль зі сталі товщиною до 1 мм;
  • внутрішній шар утеплювача на основі скловолокна або вати з основою з мінеральних матеріалів.

Як облицювальний матеріал в панелях використовується сталевий лист з полімерним покриттям, при цьому замовник може вибрати колір і фактуру покриття.

Для внутрішнього оздоблення приміщення використовуються пластикові сендвіч-панелі, до складу яких замість сталевих профілів входять жорсткі листи пластику. Такі панелі використовуються для зведення внутрішніх перекриттів, монтажу віконних і дверних конструкцій і прорізів. Товщина таких сендвіч-панелей становить 10 і більше міліметрів.

sandwich-2

У всіх типах панелей шари з’єднуються разом методом гарячого пресування з використанням поліуретанового клею. В процесі монтажу панелі з’єднуються між собою за допомогою спеціальних герметичних замків, які знаходяться в торцевій частині панелей. Такий тип з’єднання дозволяє монтувати як вертикальні, так і горизонтальні площини.

Переваги сендвіч-панелей

sandwich-1

З моменту своєї появи на ринку сендвіч-панелі стали одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Це пояснюється тими унікальними властивостями, якими вони володіють:

  1. відмінні теплоізоляційні характеристики, що перевершують властивості бетону, силікатної та керамічної цегли, дерева та інших матеріалів;
  2. швидкий монтаж будівельних об’єктів з сендвіч-панелей;
  3. прекрасні звукоізоляційні характеристики;
  4. міцність, яка дозволяє збирати будівлі і конструкції в кілька поверхів різного технологічного призначення;
  5. довговічність конструкцій і стійкість до екстремальних погодних умов;
  6. широкий вибір декоративних покриттів в самій різноманітній кольоровій гамі, що дозволяють втілювати в життя будь-які дизайнерські проекти.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Переваги швидкомонтованих складських будівель

За роки роботи компанія BudSteel накопичила унікальний досвід виробництва матеріалів і виконання будівельних робіт. Наше виробництво панелей і наші ціни здатні задовольнити найвишуканіші смаки і переваги замовників по всій території України. Сьогодні ми пропонуємо придбати нашу продукцію оптом і в роздріб, замовити зведення будівель і споруд з сендвіч-панелей «під ключ» будь-якої технологічної складності і призначення.