Головна » Швидкозводимі будівлі » Склади » Логістичні комплекси

Логістичні комплекси


logisticheskiy

Сьогодні до будівництва пред’являються дуже серйозні вимоги. Адже темп сучасного життя не дозволяє витрачати дорогоцінний час на зведення конструкцій. І якщо ще кілька десятиліть тому на будівництво будівель йшли роки, то зараз завдяки новітнім технологіям на це витрачається кілька місяців.

Особливості будівництва складських комплексів

Сучасний склад – не просто місце для зберігання товару або виробленої продукції, це логістичний комплекс з розвиненою інфраструктурою. В основному такі підприємства спеціалізуються на митному оформленні, обробці і зберіганні вантажів. На їх території добре розвинені стоянки, мийки, станції технічного обслуговування автомобілів та різний комплекс додаткових послуг.

Ми займаємося проектуванням логістичних центрів. Висококваліфіковані фахівці розроблять індивідуальний проект складського комплексу з урахуванням всіх вимог замовника і специфіки роботи центру. Адже повноцінний комплекс включається в себе на тільки камери схову, а й офісні приміщення. Грамотна складська логістика дозволяє максимально оптимізувати товарний потік і скоротити ланцюга поставок, а значить знизити витрати і підвищити маневреність.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Переваги швидкомонтованих логістичних центрів

Ми здійснюємо будівництво швидкомонтованих конструкцій з СИП панелей будь-якої складності і призначення – холодні і опалювальні склади, гаражі і ангари.

Цей будівельний матеріал має масу переваг:

  • простий монтаж дозволяє здійснити будівництво логістичних комплексів швидко і якісно;
  • відмінні показники шумоізоляції;
  • високий рівень пожежної безпеки;
  • завдяки чудовими теплоізоляційними властивостями матеріалу вийде значно скоротити витрати на опалення в зимовий період;
  • сендвіч панелі не дають усадки;
  • мобільність, адже такі конструкції не тільки легко збираються, а й розбираються;
  • завдяки малій вазі матеріалу, можлива заливка полегшеного фундаменту, що дозволить істотно заощадити на цьому етапі робіт;
  • будівництво складів з SIP панелей можна проводити в будь-який час року.

Наша компанія надає комплексні послуги починаючи від етапу проектування і закінчуючи підведенням комунікацій і здачею готового об’єкта в експлуатацію. Ми знаходимося на будівельному ринку вже багато років, використовуємо тільки сертифіковані матеріали і гарантуємо надійність конструкції і високу якість робіт. А позитивні відгуки вдячних клієнтів є кращим доказом нашої бездоганної репутації.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.