Головна » Покрівельні роботи » Монтаж покрівлі

Монтаж покрівлі


Власникам приватних будинків доводиться стикатися з проблемою монтажу покрівлі. Повна заміна даху може обійтися в пристойну суму і зайняти тривалий період часу, але в довгостроковій перспективі дані послуги виявляться дешевшими, ніж ремонт не тільки даху, але і всього будинку.

Монтаж покрівлі являє собою складний процес, який можна умовно розділити на кілька етапів, тому його краще довірити досвідченим фахівцям, що мають певні навички при виконанні робіт різної складності.

Попередній огляд даху і визначення обсягу робіт

Перш ніж почати ремонт і заміну покрівлі, необхідно провести ретельний огляд на наявність дефектів і протікання. Наші фахівці виїжджають на об’єкт і визначають пошкодження даху за допомогою інфрачервоної камери, що дозволяє виявити найменші проблеми, які згодом можуть мати негативний результат.

Монтаж-кровли-3

Але, як відомо, при впливі несприятливих умов (підвищена вологість, перепади температур, агресивні середовища і т.д.) метал піддається руйнуванню – корозії. Щоб захистити цей матеріал і продовжити його термін служби, необхідна додаткова обробка. Фарбування металевих конструкцій – важлива умова для їх захисту незалежно від того, будуть вони експлуатуватися на вулиці або в закритому приміщенні.

Після цієї обробки значно поліпшуються характеристики металу і його зовнішній вигляд. Вироби можна експлуатувати в умовах підвищеної вологості, вони стають стійкими до дії хімічного середовища. А використання спеціальних фарб підвищить і пожежну безпеку об’єкта, що особливо актуально при будівництві торгових центрів, гарячих цехів.

Монтаж-кровли-2

Монтаж покрівлі необхідний у таких ситуаціях:

  1. неправильна початкова установка, в результаті чого з’явилися численні протікання;
  2. для покриття використовувалися неякісні матеріали;
  3. виявлені деформації на зовнішній стороні покриття внаслідок негативних погодних умов і впливу сторонніх предметів;
  4. поява неприємних запахів і цвілі, викликані незначними протікання в результаті утворення мікротріщин;
  5. покриття вичерпало свій потенціал, його не змінювали більше 20 років.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Фахівці нашої компанії виконають повний або частковий монтаж покрівлі. Ми працюємо з усіма сучасними покрівельними матеріалами, в кінцевому підсумку дах має наступні характеристики:

  1. стійка до впливу атмосферних опадів;
  2. володіє міцністю і вологостійкістю, не схильна до корозії;
  3. має привабливий зовнішній вигляд і тривалий термін служби.
Монтаж-кровли-1

Монтаж нової покрівлі досить витратний захід, ми пропонуємо гнучку систему знижок і розраховуємо ціни з розрахунку за 1 кв. метр даху. Розрахунок проводиться після огляду об’єкту і узгодження із замовником обсягу робіт. Повна вартість прописується в договорі і вже не може бути змінена.