Головна » Бетонні роботи » Влаштування бетонної підлоги

Влаштування бетонної підлоги


Бетонна підлога є найбільш поширеним, вигідним і затребуваним варіантом покриття, він відрізняється міцністю, зносостійкість і тривалим терміном служби. Його укладання краще довірити професіоналам, які мають досвід і навички в роботі.

При виконанні процесу некомпетентними підрядниками і недотриманні встановлених норм товщини бетонного шару, можуть виникнути непередбачені проблеми, стать починає тріскатися, ламатися і відшаровуватися від основи. Фахівці нашої компанії виконають бетонування будь-якого покриття з якісних матеріалів за ціною виробника.

Технологія укладання бетонної підлоги

Правильно укладене покриття тривалий час зберігає свої експлуатаційні характеристики, протистоїть утворенню тріщин, має високу ступінь зносостійкості. Заливка бетонної підлоги відноситься до бюджетного варіанту, і основним його перевагою є доступна ціна.

betonnye-poly-2

Промисловий підлогу широко затребуваний в заводських цехах, складських приміщеннях, на автомобільних стоянках, в торгово-виставкових центрах, гаражах та інших будівлях. Від його якості залежить успішна експлуатація будівлі в загальному.

betonnye-poly-1

Під час бетонування виконуються наступні етапи:

 • підготовка підстави під заливку;
 • застосування гідроізоляції;
 • установка опалубки і армування;
 • заливка підлоги сумішшю;
 • вирівнювання і шліфування поверхні.
 • Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

  Щоб отримати ідеально рівну поверхню, фахівці нашої компанії застосовують сучасне обладнання з використанням нових технологій і методів укладання, які на практиці показали свою ефективність.

  betonnye-poly-3

  Для виконання робіт застосовується бетон високої якості, що забезпечує покриття прекрасні експлуатаційні властивості. Максимальну міцність додає армована сталева або полімерна фібра. При укладанні підлоги у вологому приміщенні широко використовуються рулонні матеріали з бітумної основою, у всіх інших випадках перевага віддається поліетиленовій плівці.

  Наша компанія виконає бетонування підлоги в Києві та області за найвигіднішими цінами, ми здійснюємо роботу «під ключ», гарантуємо якість робіт і застосовуваних матеріалів. Замовивши у нас бетонну підлогу, Ви можете розраховувати на якісно виконану в терміни роботу.