Головна » Сендвіч-панелі » Стінові сендвіч-панелі

Стінові сендвіч-панелі


Фото толщины, веса сэндвич панелей с разными наполнителями

Компанія Буд Стіл займає одну з провідних позицій на ринку стінових сендвіч-панелей України. Продукція компанії характеризується якістю, стислими термінами виготовлення, сучасними технологіями виробництва і монтажу. Відмінною особливістю є повний замкнутий цикл виробництва. Наші замовники можуть не тільки купити сендвіч-панелі за найвигіднішими цінами, а й замовити у нас зведення готових будівель і споруд з них будь-якої технологічної складності і призначення.

В наші дні найбільшим попитом на ринку користуються тришарові стінові панелі з внутрішнім шаром з пінополістиролу або мінеральної вати. Сендвіч-панелі поставляються покупцям в типових та індивідуальних варіантах. Вся продукція перед відправкою або монтажем проходить ретельну перевірку на відповідність європейським критеріям якості, безпеки та екологічності матеріалів.

Структура і характеристики матеріалу

Високу популярність на будівельному ринку сендвіч-панелі завоювали завдяки тривалому терміну служби, міцності, стійкості до несприятливих погодних умов, швидкості монтажу та високим показникам теплоізоляції. Такі характеристики забезпечуються їх конструкцією:

  1. зовнішні шари панелей складаються з оцинкованих сталевих листів з полімерним покриттям. Таке покриття виконує не тільки захисну, але і декоративну функції – різноманітність кольорів і фактур їх поверхонь дозволяє втілювати в життя найсміливіші архітектурні ідеї;
  2. внутрішній ізоляційний шар являє собою наповнювач з пінополіуретану або вати на основі мінеральних матеріалів.
stenovye-sandwich-4
Фото стеновой сэндвич-панели

З’єднання зовнішніх і внутрішнього шару між собою здійснюється за допомогою клею на основі поліуретану. Така будова гарантує відмінні шумо- і тепло-ізоляційні характеристики і високу міцність конструкцій. З’єднання панелей між собою здійснюється за допомогою спеціальних замків різних типів.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

stenovye-sandwich-5

Переваги компанії

Головними перевагами співпраці з нашою компанією є:

  1. поставки будь-яких обсягів і типів панелей в найстисліші терміни в будь-яку точку України;
  2. найкращу якість матеріалу і комплектуючих на ринку;
  3. широкий асортимент матеріалів;
  4. гнучка система оплати та індивідуальний підхід до кожного покупця;
  5. можливість монтажу будівельних об’єктів «під ключ» будь-якої поверховості, архітектурної і конструктивної складності і призначення.

Покупці, що економлять свої кошти і час, роблять свій вибір на користь компанії Буд Стіл.

    можливість монтажу будівельних об’єктів «під ключ» будь-якої поверховості, архітектурної і конструктивної складності і призначення.

Покупці, що економлять свої кошти і час, роблять свій вибір на користь компанії Буд Стіл.