Головна » Швидкозводимі будівлі » Сільськогосподарські будівлі

Сільськогосподарські будівлі


Теплиці

Картоплесховища

Овочесховища

Корівники

Свинарники

Стайні

Пташники

Ферми

Швидкомонтовані сільськогосподарські будівлі

Сільське господарство в Україні поступово набирає обертів. Наші аграрії не втомлюються дивувати новими врожаями, а також власними методиками обробки землі і розведення худоби. Цим вони демонструють свою тягу до нових технологій і готовністю застосування їх на практиці.

Однією з відносно нових технологій будівництва для українців вважаються швидкомонтовані сільськогосподарські споруди. Проте, все більше фермерів беруть їх собі на озброєння, тому що бачать їх переваги перед традиційно побудованими будинками.

Швидке сільськогосподарське будівництво по металлокаркасной технології

Будь-яке Металокаркасні будівлі істотно перевершує побудований будинок зі звичайних будівельних матеріалів. Ціна, час будівлі, термін служби – все це основні переваги даної технології.

Ті, хто вже проходив технологічний супровід тваринницьких комплексів, знають, що це дуже виснажливий і довгий процес. Досить часто їх зводять навіть за межами сіл і СМТ, що ускладнює підвезення матеріалів і робочої сили. Все це істотно позначається на часі споруди, яке і без того може затягнутися на 2-3 роки.

Модульні конструкції позбавлені подібної проблеми. Досить за один раз завести необхідний метал, кількість якого буде вирахувано на етапі планування, і можна забути про додаткові поставки. Також, суттєву перевагу модульних систем полягає в швидкості їх зведення. Робота з металом проводиться досить швидко, і протягом року замовник отримує замовлене будівлю.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Особливості будови сільськогосподарських будівель з металоконструкцій

Сучасні металоконструкції дозволяють побудувати будинок абсолютно будь-якої форми і розміру. Це може бути:

  • свинарник;
  • корівник;
  • стайня;
  • птахоферма;
  • сховище зерна, овочів і фруктів;
  • навіс для вигулу;
  • склади для інвентарю;
  • гаражі для техніки.

Тобто, при достатньому фінансуванні і наявності робочої сили будівництво тваринницьких ферм або простих перевантажувальних баз можна закінчити за рік, і відразу почати їх експлуатацію. Нові утеплювальні системи сендвіч панелей ідеально підходять для демісезонного і зимової експлуатації подібних конструкцій і забезпечують збереження знаходиться всередині техніки, тварин, птиці, насіння або овочів.

Компанія BudSteel пропонує Вам замовити будівництво швидкомонтованих сільськогосподарських споруд. Ми виконуємо повний цикл робіт, складаємо об’ємно-планувальні схеми сільськогосподарських будівель і споруд, потім беремося за виконання проекту. Наші клієнти завжди задоволені отриманим результатом.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.