Головна » Монтаж сендвіч-панелей і профлиста

Монтаж сендвіч-панелей і профлиста


На сьогоднішній день є величезний вибір будівельних матеріалів, завдяки чому виходить значно прискорити процес зведення і реконструкції будівель будь-якої складності.

Монтаж профлиста і сендвіч панелей - просте рішення складних проблем

montaj-sendvich1

SIP панелі і профлист є відносно новими матеріалами на вітчизняному будівельному ринку, хоча в багатьох європейських країнах вони вже давно стали популярними. Сендвіч панелі складаються з 3 шарів – двох зовнішніх ОСП панелей і утеплювача, розташованого між ними.

Цей матеріал має ряд переваг, серед яких:

  • простий і швидкий монтаж;
  • відмінна звукоізоляція;
  • високий ступінь пожежної безпеки;
  • можливість здійснювати роботи в будь-який сезон;
  • хороші показники теплоізоляції;
  • завдяки спеціальному замковому з’єднанню конструкції легко збираються і розбираються.

Не меншою популярністю сьогодні користується і профнастил, монтаж якого здійснюється також легко і просто. Цей матеріал знайшов ше застосування при облицювальних роботах, з нього зводять різні огорожі, навіси, дахи та інші споруди. Цей металевий лист виготовляється з оцинкованої сталі методом холодного прокату.

До його переваг відноситься:

  • високий ступінь стійкості до корозії, що дозволяє використовувати матеріал незалежно від кліматичних особливостей регіону;
  • легкий монтаж;
  • малу вагу;
  • величезний вибір колірних рішень.
montazh-krovelnyh-sendvich-paneley

Профільований лист спочатку має привабливий зовнішній вигляд і не вимагає додаткової обробки. Завдяки такому спектру позитивних якостей він знайшов величезну популярність на світовому будівельному ринку.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Монтаж профнастилу: особливості процесу

montaj-sendvich2

Ми вже багато років займаємося будівництвом, ремонтом та реконструкцією об’єктів будь-якої складності. Також наші фахівці здійснюють монтаж огорожі з профнастилу, навісів та інших конструкцій. Не дивлячись на відносну простоту робіт, їх виконання краще довірити професіоналам. Фахівці проведуть всі розрахунки, визначать оптимальний тип матеріалу для конкретного об’єкта, закуплять необхідні комплектуючі. Тільки правильно підібрані елементи кріплення забезпечать стійкість конструкції і її довгу службу. Крім того, монтаж металопрофілю передбачає його різання і очищення, які здійснюються за допомогою спеціальних інструментів.

Ми займаємося зведенням промислових будівель, гаражів, складських приміщень, логістичних центрів, а також інших конструкцій з СИП панелей і пофнастіла. Завдяки високому рівню професіоналізму і використання якісних сертифікованих матеріалів ми займаємо лідируючі позиції на будівельному ринку області. А найкращим доказом нашої бездоганної репутації є вдячні відгуки клієнтів.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.