Головна » Сендвіч-панелі » Сендвіч-панелі поэлементної збірки

Сендвіч-панелі поэлементної збірки


sandwich-poelement-1
sandwich-poelement-2

Сендвіч-панелі поелементної збірки є касетний сендвіч-профіль, всередині якого знаходяться ізоляційний і терморазделяющій шари, а також шар зовнішньої обробки. В якості оздоблювального шару можуть виступати:

 1. фасадні касети;
 2. профлисти вертикального і горизонтального розташування;
 3. керамограніт;
 4. лінеарні панелі;
 5. сайдинг та інші матеріали.

Основною відмінністю сендвіч-панелей поелементної збірки від традиційних є те, що процес збирання таких панелей в єдину конструкцію здійснюється безпосередньо на будівельному ділянці. Це дає можливість значно знизити вагу і розміри окремих деталей – збирати такі панелі можна навіть вручну в умовах обмеженого робочого простору. Крім цього така конструкція дозволяє значно спростити процес доставки деталей на будівельний об’єкт і їх монтаж.

В залежності від конструкції сендвіч-панелі поелементної збірки бувають одношаровими (товщиною від 100 до 150 мм.) І двошаровими (від 130 до 250 мм.). Залежно від функціонального призначення панелі бувають покрівельними, стіновими і акустичними (застосовуються для спеціальних будівель і споруд).

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Переваги матеріалів

Головною перевагою цього будівельного матеріалу перед аналогами є низька ціна. Крім ціни сендвіч-панелі поелементної збірки відрізняються наступними параметрами:

 • багатим вибором фактур поверхні і колірної гами матеріалів, особливо актуально це для фасадних панелей;
 • невеликою вагою панелей, що значно полегшує процес складання конструкцій і дає можливість використання легких фасадів і металоконструкцій;
 • невеликим часом монтажу конструкцій і елементів;
 • теплотехнічними властивостями панелей, що дозволяють використовувати їх в будь-яких кліматичних умовах, і значно знизити витрати на опалення будівель і приміщень;
 • екологічністю і довговічністю.
sandwich-poelement-3

Як купити сендвіч-панелі поелементної збірки

Компанія Буд Стіл здійснює реалізацію сендвіч-панелей поелементної збірки і їх доставку в будь-яку точку України. Для покупки Вам необхідно зробити два простих кроки:

 1. Зв’язок з нами за допомогою телефону або електронної пошти для узгодження деталей Вашого замовлення;
 2. за допомогою наших менеджерів уточнити характеристики і кількість матеріалу.

На підставі отриманої від Вас інформації наші фахівці нададуть Вам детальний кошторис замовлення і узгодять умови оплати і поставки.