Головна » Швидкозводимі будівлі » Ангари » Авіаційні споруди

Авіаційні споруди


avia-angar-3opt

Останнім часом в Україні популярні ангари для літаків і вертольотів, зазвичай їх зводять в аеропортах, на аеродромах і в аероклубах. Також в країні широко поширена приватна авіація, де власники власних повітряних засобів зводять конструкції потрібних розмірів без внутрішніх прольотів і колон.

Конструктивні особливості авіаційних споруд та їх економічна вигода

Наша компанія займається будівництвом швидкомонтованих авіаційних ангарів в Києві і області. Сучасні споруди є не тільки надійним укриттям для авіаційної техніки від негативних погодних умов, тут проводиться профілактичне обслуговування, підготовка літака до зльоту, його капітальний ремонт, а також це надійне місце для зберігання різного устаткування і запчастин.

Для будівництва авіаційних ангарів фахівці нашої компанії застосовують сучасні технології на основі легких металоконструкцій, безкаркасні розбірні і нерозбірні конструкції. Останні можуть бути холодними і опалювальними.

Ми намагаємося зробити зведення кожного нашого об’єкта максимально раціональним і швидким. Це досягається завдяки міцності і легкості використовуваного матеріалу, а при необхідності наші фахівці запропонують різні варіанти, які ідеально підійдуть для кожного конкретного випадку.

Найбільш оптимальним вибором надійної і довговічною конструкції при відносно невеликих фінансових витратах стане каркасний ангар із застосуванням легких металоконструкцій. До основних його недоліком можна віднести наявність ґрунтовного фундаменту, що спричинить за собою додаткові затрати праці та фінансові витрати.

Для тих, хто не має постійного місця базування, ідеально підійдуть безкаркасні споруди, основною перевагою яких є легкість транспортування і монтажу. У разі частої зміни місця розташування добре підійдуть тентові ангари, які відрізняються мобільністю, низькою вартістю монтажних робіт і високою якістю.

avia-angar-2opt
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

avia-angar-1opt

Авіаційні ангари нашої компанії можуть бути укомплектовані підйомними, розсувними або орними воротами, а також кран-балкою, світловими елементами, розташованими на покрівлі конструкції, і прозорими вікнами, виконаними з стільникового полікарбонату або полівінілхлориду. За бажанням замовника наші фахівці можуть скоротити фінансовий кошторис, при цьому застосування неякісної сировини чи комплектуючих сумнівних фірм повністю виключається.

Всі конструкції виготовляються на сучасному обладнанні, що дозволяє добитися ідеальної точності складання, застосовувані покупні матеріали мають сертифікати якості. Ми гарантуємо своїм замовникам високу якість, тривалий термін служби і доступні ціни.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.