Комерційні


avtomoyka

Автомийки

avtosalon

Автосалони

STO-avtoservis

Автосервіс, СТО, шиномонтаж

garaj

Гаражі

ofis

Офіси

pavilyon

Будівництво павільйонів

torgoviy-center

Торгові центри

Комерційні будівлі

commercial-1-opt

Компанія Буд Стіл виконує повний цикл будівельних робіт з проектування та монтажу швидкомонтованих комерційних будівель з металоконструкцій. Швидкомонтовані будівлі та конструкції мають найкоротший термін монтажу і мінімальні ціни для замовників. У їх виробництві використовуються найсучасніші будівельні матеріали і технології: зварні балки, оцинковані сталеві профілі та інші матеріали.

Основною характеристикою таких споруд є економія часу і коштів. Економія часу здійснюється за рахунок стандартизації елементів конструкції, підготовки їх в заводських умовах і відсутності зварних з’єднань. Економія коштів досягається в результаті використання більш дешевих матеріалів, дуже короткого часу монтажу, використання малозаглублённих фундаментів і багатьох інших факторів.

Наші переваги

На відміну від традиційних методів будівництва швидкобудуюємі комерційні будівлі мають:

 1. найшвидший термін зведення конструкцій;
 2. відмінні показники міцності, надійності та довговічності, які не поступаються в цьому спорудам, побудованим традиційним способом. Конструктивні елементи зі сталі не бояться грибка і цвілі, а оцинковані металеві елементи каркаса не піддаються іржі. Зовнішні панелі зі сталі захищені спеціальним багатошаровим покриттям, термін служби якого понад 30 років;
 3. використовувані при зведенні сталеві конструкції стійкі до деформації і несприятливих погодних умов: дощу, граду, снігу і сильного вітру;
 4. використовувані металоконструкції мають високий рівень пожаростойкости, звуко- і теплоізоляції. Як утеплювач в конструкціях використовується негорючий звукоізоляційний матеріал на основі базальтового волокна;
 5. відмінні показники екологічності & ndash; всі сталеві конструкції можуть бути в кінці свого терміну служби перероблені і використані вдруге.
commercial-2-opt
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Що ми можемо запропонувати

commercial-3-opt

Компанія Буд Стіл рада запропонувати всім своїм замовникам:

 • найнижчі ціни на ринку комерційного будівництва;
 • точна відповідність термінів будівництва умовами проекту;
 • традиційно високу якість використовуваних матеріалів, будівель і споруд;
 • комплексний підхід до реалізації будівельного проекту – від проектування до здачі об’єкта & laquo; під ключ »;
 • професійну команду будівельників, що має багаторічний досвід зведення комерційних об’єктів будь-якої складності;
 • розширені терміни гарантії.

Замовити швидкобудуюємі комерційні будівлі і споруди в компанії Буд Стіл і оплатити замовлення можна будь-яким зручним для вас способом. Економте свій час і гроші з нами!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.