Головна » Сендвіч-панелі » Покрівельні сендвіч-панелі

Покрівельні сендвіч-панелі


Фото толщины, веса сэндвич панелей с разными наполнителями

Покрівельні сендвіч-панелі є сучасним, практичним і широко використовуваним матеріалом. Ці будівельні елементи служать надійним захистом від несприятливих погодних умов для житлових і офісних приміщень, магазинів, складських будівель, промислових і технологічних споруд, павільйонів. Основними конструктивними відмінностями покрівельних сендвіч-панелей від аналогічної продукції є наявність високого ребра жорсткості, що додає додаткову міцність на вигин, і герметичного замку, який перешкоджає проникненню рідини і конденсату в структуру панелі.

Завдяки своїй конструкції і ціною сендвіч-панелі для покрівлі знайшли велике поширення в будь-яких кліматичних умовах. Панелі мають прекрасні показники тепло- і звукоізоляції, довгий час не втрачають своїх властивостей в несприятливих умовах, відповідають вимогам пожежної безпеки і екологічності.

Компанія Буд Стіл пропонує своїм покупцям покрівельні сендвіч-панелі за найвигіднішими цінами на ринку України. Наша компанія гарантує незмінно високі показники якості продукції, найвигіднішу для замовників цінову політику і самі гнучкі умови оплати. Наша продукція повністю готова до проведення будівельних робіт відразу після відвантаження і може бути доставлена ​​в будь-яку точку України.

krovelnye-sandwich-2
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

krovelnye-sandwich-1

Особливості монтажу

Монтаж покрівельних сендвіч-панелей починається після етапу зведення стінових блоків. Під час складання виступаючі частини теплоізоляційного шару видаляються, панелі щільно з’єднуються між собою. Всі елементи мають профільовані виступи, що гарантують герметичність і не допускають проникнення води всередину структури панелей. При такому способі монтажу забезпечується монолітність всієї конструкції даху майбутньої споруди.

Характерною особливістю процесу складання покрівельних панелей є швидкість зведення конструкцій – вона набагато вище, ніж монтаж покрівлі з традиційних матеріалів. Будівельні роботи з використанням цього матеріалу вимагають великого досвіду і досвіду роботи з матеріалом, але висока швидкість монтажу і низька вартість панелей роблять цей вид покрівельного покриття одним з найпопулярніших на ринку.

Наші можливості

Компанія Буд Стіл здійснює поставки покрівельних сендвіч-панелей за найнижчими цінами і на самих вигідних умовах. Фахівці компанії допоможуть не тільки підібрати Вам необхідний матеріал, а й у разі необхідності здійснити всі будівельні роботи на Вашій покрівлі «під ключ». Наші будівельні бригади мають необхідний досвід, відпрацьованими технологіями і мають все необхідне обладнання.