Головна » Реконструкція промислових будівель

Реконструкція промислових будівель


Ремонт і реконструкція будівель – відповідальний процес, що вимагає не тільки особливого підходу і професіоналізму, а й використання якісних матеріалів, спеціального обладнання і техніки. Наша компанія готова у стислі терміни здійснити ремонтні роботи будь-якої складності, гарантуючи при цьому високу якість.

Особливості реконструкції будівель і споруд

Ми вже багато років займаємо лідируючі позиції на будівельному ринку. А все завдяки комплексному підходу, високому професіоналізму та використанню сучасних технологій, а також матеріалів. Ми здійснюємо реконструкцію промислових об’єктів навіть без зупинки виробництва. Наші фахівці ретельно все розпланують, щоб не заважати виробничому процесу. Враховується специфіка і графік роботи підприємства, а використання малогабаритної техніки дозволяє оптимізувати приміщення, завдавши мінімум незручностей персоналу.

reconstr-opt

Якщо є можливість призупинити процес, наші робочі проведуть роботи в максимально стислі терміни. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів, тому надаємо всі види послуг. Замовивши у нас реконструкцію і реставрацію будівель, наші співробітники допоможуть підібрати, розрахувати і здійснити закупівлю будівельних матеріалів на найвигідніших умовах. Висококваліфіковані фахівці враховують всі супутні фактори і організовують процес так, щоб роботи пройшли швидко, безпечно, і об’єкт був зданий в обумовлені терміни.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Навіщо потрібна реконструкція промислових будівель

Цей особливий вид будівельних робіт передбачає перебудову будівлі з метою часткового або повного зміни його функціонального призначення. Коли це потрібно? Наприклад, якщо мова йде про збільшення виробництва, і об’єкт не відповідає новим вимогам. Крім того, приміщення може просто втратити свою актуальність. В цьому випадку заміни вимагають все інженерні, а також комунікаційні системи.

Дуже часто промислові приміщення вимагають оптимізації конструктивних характеристик, таких як:

  1. зміцнення;
  2. утеплення;
  3. гідроізоляція;
  4. усунення наявних дефектів і т.д.

Крім того, реконструкція громадських будівель дозволяє змінити їх зовнішній вигляд і здійснити перепланування об’єкта, якщо таке можливе. Ми здійснюємо роботи будь-якої складності з урахуванням вимог екологічної безпеки та умов охорони праці.

reconst-promyshlennoe-zdanie