Стайні


Коні – це одні з найкрасивіших одомашнених людиною тварин. Багатьох вони вражають своєю грацією, а деякі навіть не шкодують великих грошей на елітні кінні клуби. Саме такі люди створюють привабливий попит для підприємців, готових вкладати досить великі суми в новий бізнес.

Окрема приваблива галузь розведення коней – гастрономія. В Україні досить шанувальників подібних кулінарних шедеврів, які гарантують стабільний попит на продукцію. Бажаючи вкластися в подібного роду діяльність, підприємцю необхідно побудувати стайню, в якій будуть створені оптимальні умови для комфортного проживання коней.

konushni1

Скільки коштує побудувати стайню, що відповідає необхідним параметрам?

Насправді, не так вже й багато, якщо скористатися сучасними технологіями будівництва. Однією з таких є будівництво з металевих каркасів. Ця техніка відрізняється відносно низькою вартістю і високою швидкістю зведення.

Основні переваги перед традиційним будівництвом:

  1. низька вартість;
  2. відсутність необхідності у великій логістики;
  3. створення ідеальних умов для тварин;
  4. швидке будівництво.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Конюшні, будівництво яких виконано на металевому каркасі, істотно перевершують аналоги, побудовані традиційним шляхом. Вони легко забезпечують потрібний клімат завдяки низькій теплопровідності металу і додаткового утеплювача. Традиційні будівельні матеріали не тільки не підтримують мікроклімат, але і сприяють розведенню різних хвороботворних бактерій через природне гниття.

Головною особливістю металлокаркасной забудови є можливість спорудження приміщення будь-якої форми. Це дуже корисно для бажаючих побудувати власний кінний клуб і здивувати нових клієнтів. Також, порадує швидкість будівництва. Зведення одного об’єкта займає 6-8 місяців, що суттєво відрізняється від 1-2 року в традиційних аналогах.

konushni2

Як побудувати стайню, ціна якої буде нижче загальноринковою?

Якщо хочете побудувати стайню в Києві або Київській області, звертайтеся в компанію BudSteel. Ми надаємо можливість пристойно заощадити на будівництві завдяки власному виробництву всіх комплектуючих, а також нашому проектувальному відділу.

Наша компанія дотримується доступною цінової політики, яка порадує кожного підприємця. Робота, виконана нашими фахівцями, завжди відповідає стандартам якості, що гарантує довгий термін служби споруди.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.