Головна » Швидкозводимі будівлі » Склади » Холодильні камери

Холодильні камери


холодильные камеры

Будівництво холодильних складів вимагає особливих навичок і умінь, тому далеко не кожна компанія готова цим займатися. Ми здійснюємо зведення будівель і конструкцій будь-якої складності.

Особливості проектування холодильних складів

Складські приміщення – невід’ємний етап розміщення товару, перш ніж він потрапить в роздрібну торгівлю. При цьому багато продуктів харчування, медичні препарати вимагають особливих умов зберігання при знижених температурах. Саме це можуть забезпечити спеціальні морозильники промислових масштабів.

Етапи проектування холодильних камер:

  1. визначається призначення об’єкта, на цій стадії аналізується специфіка товару, його обсяг, участь персоналу та інші тонкощі;
  2. здійснюється аналіз руху продукції на складі;
  3. збір даних про можливі обмеження ділянки;
  4. безпосереднє планування з урахуванням всіх перерахованих вище вимог;
  5. підбір конструкція камери.

Особливою актуальністю користуються збірні камери на основі сендвіч панелей. Вони не вимогливі до рівня підлоги і можуть фіксуватися прямо до стін.

Конструктивно таке будівництво відрізняється від зведення неохолоджуваних приміщень. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящі матеріали, розрахують товщину і теплоізоляційні особливості холодильної камери, допоможуть запобігти промерзання грунту і утворення «містків» холоду.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Особливості будівництва холодильних камер

Ще на моменті проектування приймаються важливі рішення щодо будівельних робіт. Наприклад, в залежності від типу грунту і особливостей конструкції підбирається вид фундаменту. Варто відзначити, що завдяки невеликій вазі сендвіч панелей, часто можна обійтися і полегшеним підставою. Враховується потреба в огорожах з урахуванням протипожежних вимог.

Використання новітніх технологій дозволяє звести складні конструкції досить швидко. А завдяки чудовим характеристикам будівельного матеріалу такий склад буде мати відмінні тепло- і звукоізоляційні показниками. Крім того, СИП панелі характеризуються високим ступенем пожежної безпеки і довговічністю. Ще однією перевагою таких швидкомонтованих споруд є простою демонтаж, при цьому панелі можна використовувати повторно.

Завдяки комплексному виконанню робіт ми стаємо універсальними партнерами для наших замовників. Адже клієнту достатньо просто уточнити деякі нюанси і в обумовлені терміни прийняти об’єкт в експлуатацію. Наші фахівці не тільки здійснюють проектування, але і закупівлю матеріалів, безпосереднє будівництво холодильних камер з сендвіч панелей і підведення всіх необхідних комунікацій.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.