Головна » Металоконструкції

Металоконструкції


У нинішньому будівництві величезною популярністю користуються швидкомонтовані будівлі, створені за допомогою сучасних металоконструкцій, які гарантують високу якість робіт. Крім цього їх широко застосовують в промисловості, енергетичній і транспортній галузях, сільському господарстві та інших сферах.

Монтаж металоконструкцій і переваги їх застосування

Застосування металоконструкцій в будівництві – це зручний і вигідний варіант для створення типових об’єктів. Їх використання дозволяє істотно скоротити терміни виконання робіт, знизити трудовитрати і ціну будівлі, що зводиться.

Даний спосіб будівництва воліють багато державних і приватних організацій. Вони намагаються знайти кваліфікованих фахівців, які виконають проект, виготовлять металоконструкції і зроблять їх монтаж в чітко встановлені терміни згідно з усіма вимогами замовника.

metalloconstr-2

Наша компанія успішно реалізує металоконструкції в Києві і області, ми маємо величезний досвід роботи в даному напрямку і розробляємо проекти будь-якої складності, виконані за індивідуальними макетів. Кожен проект унікальний, наші фахівці починають роботу тільки після вивчення всіх даних, наданих замовником.

metalloconstr-1

Ми використовуємо спеціальні комп’ютерні програми і сучасні технології, які значно спрощують розробку проекту. Такий підхід дозволяє оперативно змінити деякі нестандартні моменти на етапі проектування, а також провести детальний аналіз попередніх робіт.

Виготовлення металоконструкцій – це трудомісткий і відповідальний етап виробництва, що вимагає відповідального підходу. Наша компанія має необхідне високотехнологічне обладнання і сучасну виробничу базу для здійснення даного етапу.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

В перелік основних видів робіт входять гнучка профільної труби, гаряче цинкування, гільйотина рубка металу, термічне різання та інші сучасні методи. В результаті металоконструкції нашої компанії мають такі переваги:

  1. високою міцністю, надійністю і довговічністю;
  2. легким вагою і зручністю транспортування;
  3. швидким проектуванням, виготовленням та монтажем;
  4. високою сейсмічною стійкістю;
  5. вигідною ціною, підтвердженої якістю.
metalloconstr-3

У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, які виконають роботи будь-якої складності в встановлені замовником терміни. Ми займаємося комплексним обслуговуванням об’єкта «під ключ», а споруди, створені нашою компанією, будуть міцними, надійними і прослужать не один десяток років.