Головна » Швидкозводимі будівлі » Спортивні споруди

Спортивні споруди


Будівництво спортивних об'єктів

sport-1-opt

Компанія Budsteel є одним з лідерів швидкомонтованих будівель спортивного і загальнооздоровчого призначення на ринку України. Більш ніж п’ятирічний досвід будівництва дозволяє нам швидко, якісно і з найменшими витратами побудувати:

 • льодові катки;
 • криті поля для міні-футболу, волейболу, баскетболу;
 • тенісні корти;
 • басейни;
 • тренажерні зали;
 • фітнес-клуби і багато іншого.

Характерними особливостями таких споруд є складна планування, велика площа і висота приміщень, неможливість застосування несучих колон, особливі вимоги до металевих каркасів. Саме тому компанія Budsteel використовує в цих спорудах найпередовіші технології будівництва в Україні на основі металоконструкцій і сучасні матеріали.

Повний цикл будівельних робіт

Головною перевагою співпраці з компанією Budsteel є повний цикл робіт, що виконуються:

 1. Проектування об’єкта з урахуванням всіх побажань замовника і характеру його функціонування;
 2. Допомога замовнику в оформленні повного пакету дозвільної документації;
 3. Споруда тимчасових або постійних дорожніх комунікацій до будівельного об’єкта;
 4. Зведення дренажних споруд;
 5. Споруда основного і допоміжних будівель на основі сталевих металоконструкцій;
 6. Прокладка інженерних комунікацій, включаючи вентиляцію, кондиціювання, електро- і водопостачання, опалення, каналізацію;
 7. Своєчасна здача будівельного об’єкта під ключ.
sport-2-opt

При зведенні об’єктів використовуються тільки сертифіковані будівельні матеріали від провідних світових виробників, які не тільки надають їм міцність і сучасний вигляд, а й відповідають вимогам економічності і енергоефективності. Інженерно-технічний персонал і робітники мають високу кваліфікацію і досвід виконання будівельних робіт будь-якої складності. Будинки й складські споруди на основі виготовлених металоконструкцій, зведені компанією Budsteel, успішно виконують свої функції в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Наші цінності

sport-3-opt

У своїй повсякденній діяльності компанія Budsteel керується трьома основними принципами:

 1. Точне дотримання термінів будівництва;
 2. Економія коштів замовника;
 3. Висока якість робіт.

На всі виконані роботи, виготовлені металоконструкції і зведені будівлі надається гарантія 10 років. Рекомендації наших клієнтів – найкраща оцінка нашої роботи!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.