Цехи


Цех – найголовніший відділ на всьому підприємстві. Від того, наскільки якісно він буде виконаний, залежить весь виробничий процес.

Швидкомонтовані цеху - вибір сучасних підприємців

Наша компанія давно займає лідируючі позиції на будівельному ринку. Багаторічний досвід, індивідуальний підхід до кожного клієнта і використання сучасних технологій – далеко не все, на що можуть розраховувати наші клієнти. А вдячні відгуки замовників є яскравим підтвердженням нашої бездоганної репутації. Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам на всіх етапах, починаючи від проектування цехів і закінчуючи оздоблювальними роботами.

Дуже важливо правильно організувати робочий простір цеху, адже від цього буде залежати процес виготовлення продукції. Так що це питання краще довірити професіоналам. Наші фахівці допоможуть грамотно скласти проект цеху в залежності від специфіки бізнесу і з урахуванням особистих побажань замовника. А потім зведуть промислова будівля за рекордно короткий термін.

ceh-iz-sip

Переваги цеху з сендвіч панелей

Сьогодні канадська технологія знаходить все більшу популярність, адже цей спосіб дозволяє швидко і недорого побудувати конструкції будь-якої складності. Головні переваги будівництва з СИП панелей:

  • відмінна швидкість зведення;
  • полегшена конструкція не вимагає потужного фундаменту, а, значить, вийде не тільки заощадити на ньому, а й побудувати цех практично на будь-якій місцевості;
  • завдяки чудовим теплоізоляційним властивостям матеріалу можливо істотно знизити витрати на опалення в зимовий період;
  • панелі мають невелику товщину і ідеально рівну поверхню, за рахунок чого вийде обійтися без додаткової обробки і збільшити корисну площу;
  • відповідність санітарним і екологічним нормам;
  • простота догляду, адже очищати ідеально гладку поверхню стін дуже легко. У більшості випадків немає необхідності у використанні спеціальних засобів, досить губки і мильного розчину;
  • вогнестійкий матеріал забезпечує високий рівень пожежної безпеки.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Скільки коштує побудувати цех багато в чому залежить від його розмірів і складності конструкції. У будь-якому випадку будівництво з SIP панелей виходить набагато дешевше, ніж альтернативні способи зведення конструкцій. Крім того, будівництво можна здійснювати в будь-який час року.

Цехи з СИП панелей – це найефективніший і економічно вигідне рішення для будь-якого бізнесмена. Наша компанія займається будівництвом забійних цехів, складських приміщень, ангарів, а також багатьох інших промислових будівель.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.