Торгівельні центри


Для багатьох людей, які бажають вигідно вкласти гроші, будівництво власного торгового центру можна вважати одним з найбільш привабливих варіантів. Це прибуткове вкладення застраховано від втрат, так як навіть у разі низької популярності центру його завжди можна перепродати.

torgovye-centry-1-opt

При більш детальному розгляді питання перспектива перестає бути привабливою. Потрібно знайти людей для побудови, землю і мати в запасі 3-4 роки на будівництво гарного будинку. Охочих чекати так довго дуже мало, тому швидкомонтовані металеві конструкції і користуються такою великою популярністю.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Чим привабливі металоконструкції для будівництва будівель?

На даний момент металоконструкції, швидкомонтовані будівлі з яких нічим не поступаються традиційним, один з кращих варіантів для будівництва. Вони відрізняються:

  1. низьким вихідним вартістю;
  2. швидкістю зведення;
  3. простий подальшою експлуатацією;
  4. мобільністю;
  5. широкими дизайнерськими можливостями.
torgovye-centry-2-opt

Почнемо з ціни. Здається, що побудувати металоконструкцію і побудувати звичайну будівлю матиме приблизно однакову вартість. При детальному підрахунку з’ясовується, що металевий каркас вимагає тільки самого металу і утеплювача. Будівля, побудована стандартним способом, зажадає придбання безлічі будівельного матеріалу, яку практично неможливо зібрати в одному магазині, і доведеться шукати його у різних постачальників. Все це істотно дорожче навіть найскладнішої металевої конфігурації.

Сталеві металоконструкції дозволяють в найкоротші терміни завершити проект будь-якої складності. Уже через кілька місяців замовник отримує в експлуатацію готовий будинок, яке можна побудувати в будь-яких формах і розмірах. При бажанні його навіть можна буде розібрати і перевезти в інше місце.

Кому доручити будівництво та виготовлення металоконструкцій Київ?

Немає потреби доводити, що виробництво зварних металоконструкцій – це дуже відповідальна діяльність, від якості виконання якої залежить добробут замовника і життя людей, які перебували в будівництві.

torgovye-centry-3-opt

Кампанія BudSteel розуміє це і знає, як швидко і якісно виконати взяті зобов’язання. Ми, як підприємство повного циклу, готові розробити і проект майбутнього будівництва і повністю виконати його реалізацію. Підготовлені люди, велика матеріально-технічна база і бажання відповідати високим стандартам якості – все це працює на успішне виконання Вашого замовлення.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.