Головна » Швидкозводимі будівлі » Склади » Будівництво складів під ключ

Будівництво складів під ключ


Що таке склад? Це місце в якому зберігається товар, продукція, яку постачають сировину і т.д. Таким чином, більшість видів бізнесу не обходиться без цього приміщення.

Склад під ключ: швидко, надійно, доступно

Сучасні технології та матеріали дозволяють зводити будівлі різної складності буквально за лічені тижні, що особливо актуально при будівництві ангарів і складів. Справа в тому, що дуже часто потреба в них обумовлена ​​сезонністю і немає кращого виходу ніж швидкобудуюємі будівлі під ключ.

Сендвіч панелі вже давно стали популярними в багатьох європейських країнах, хоча у нас вважаються відносно новим будівельним матеріалом. Вони мають безліч переваг, головні серед яких – висока швидкість будівництва і легкість монтажу. Крім того, конструкції з СИП панелей дуже легко розбираються, а матеріал можна використовувати повторно. Також до переваг слід віднести високий рівень пожежної безпеки, тривалий термін експлуатації, відмінні показники шумоізоляції. Цей матеріал широко використовується для будівництва овочесховищ під ключ. А завдяки прекрасним теплоізоляційним властивостям він знайшов своє застосування і при зведенні опалювальних складів.

sklady-pod-kluch

Полегшені конструкції не вимагають потужного фундаменту і їх можна будувати практично на будь-якій місцевості. Також заслуговує на увагу ідеально гладка і рівна поверхня сендвіч панелей, що дозволяє обійтися без оздоблювальних робіт і легко очистити стіни під час експлуатації складського приміщення.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Основні етапи будівництва складів під ключ

Ми використовуємо комплексний підхід, при якому всі етапи зведення промислових будівель здійснюються кваліфікованими фахівцями нашої компанії. Використовуються лише сертифіковані будівельні матеріали, а підбираючи їх враховується інтенсивність експлуатації складу. Підлога покривається спеціальним зносостійким покриттям і має відмінні показники вантажопідйомності.

Роботи проходять в наступному порядку:

  1. проектування складського приміщення з урахуванням побажань замовника і специфіки бізнесу;
  2. інженерно-геодезичні дослідження;
  3. планування ділянки;
  4. заливка фундаменту;
  5. монтаж металоконструкції;
  6. покрівельні роботи, а також обшивка каркаса;
  7. облаштування підлог;
  8. підведення до об’єкта електрики, водопроводу та інших комунікацій;
  9. здача готового складського приміщення замовнику.

Ми здійснюємо будівництво конструкцій різної складності – ангарів, гаражів, цехів, теплих складів та овочесховищ під ключ. Співпрацюючи з нами Ви можете розраховувати на якісну і своєчасну роботу. Багаторічний досвід фахівців спільно з сучасними технологіями і високоякісними матеріалами дозволило нам стати кращими забудовниками області.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.