Автосалони


avtosalon-1-opt

Сучасна будівля автосалону – це високотехнологічне споруда, зведена у відповідності з чіткими вимогами до екстер’єру та інтер’єру, функціональними можливостями. Крім дизайну і функціональності замовник чекає від проекту низької вартості і коротких термінів будівництва. Саме тому найоптимальнішим рішенням для таких споруд є використання металоконструкцій в поєднанні з сендвіч-панелями. Ці матеріали дозволяють створити відносно дешевий, красивий і функціональний автосалон, який відповідає всім вимогам енергоефективності.

Компанія Буд Стіл здійснює проектування і будівництво автосалонів «під ключ» на всій території України. Наші фахівці виконують весь комплекс послуг від розробки дизайн-проекту до введення готового об’єкта в експлуатацію. Наші технології роботи з металоконструкціями і сендвіч-панелями дозволяють створювати споруди будь-яких розмірів, внутрішнього устрою і функціонального призначення. Застосовувані компанією матеріали від провідних світових виробників допоможуть втілити в життя будь-які архітектурні та дизайнерські рішення замовника: панорамне скління, шоу-руми, офісні приміщення та багато іншого.

Елементи проектування автосалонів

Сучасні умови бізнесу пред’являють підвищені вимоги до проектів автосалонів, так як в них повинні бути передбачені кілька великих приміщень з особливими технологічними умовами і постійно повинен підтримуватися певний мікроклімат. Проект повинен відповідати державним стандартам і враховувати можливість розміщення деякого числа автомобілів.

Стандартне проектування передбачають наявність:

  1. Великих приміщень для експозиції автомобілів;
  2. Офісних приміщень для персоналу;
  3. Сучасній рецепції;
  4. Зони очікуванні;
  5. Кімнати для переговорів;
  6. Складу запасних частин і комплектуючих.

Крім цього проект може включати прибудовані або внутрішні приміщення для діагностики та мийки автомобілів.

avtosalon-2-opt
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

avtosalon-3-opt

Вартість будівництва

Вартість зведення автосалону «під ключ» визначається розмірами будівлі, особливостями його будови, ступенем технологічного оснащення, вартістю прокладки комунікацій і іншими факторами. Ціна споруди залежить від індивідуальних особливостей об’єкта, що надає можливість запропонувати найвигідніші умови для кожного замовника.

Вам швидко і дешево необхідно побудувати автосалон в будь-якій точці України? Зверніться до нас! Фахівці компанії BudSteel гарантують успішну реалізацію проекту будь-якої технологічної складності і високу якість.

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.