Головна » Профлист

Профлист


Останнім часом профлист (профнастил) займає лідируючі позиції на будівельному ринку, його цінують за практичність, прекрасні експлуатаційні показники та інші властивості, а його вартість радує своєю доступністю. Коли у покупців виникає необхідність в придбанні профлиста, важливо розуміти, в чому полягає його різновид, який лист потрібен в конкретному випадку.

Основні переваги та особливості вибору профлиста

Профнастил має кілька видів, які відрізняються профілем, розмірами, товщиною і типом покриття. Саме ці характеристики впливають на експлуатаційні властивості матеріалу і визначають область його застосування. Наша компанія пропонує в широкому асортименті покрівельний профлист, стінові матеріали і продукцію змішаного типу.

proflist-2

Листи для укладання покрівлі відрізняються підвищеною міцністю і жорсткістю, так як для їх виробництва застосовують більш щільний метал, що може відбитися на високій ціні матеріалу. Вони позначені маркуванням «Н». Стіновий профнастил маркується літерою «С», він має не таку високу міцність і застосовується для будівництва тимчасових будівель, парканів та інших огорож. На профлист універсального призначення нанесено маркування «НС», що означає середні експлуатаційні характеристики, які чудово підійдуть як для покрівельних, так і для облицювальних робіт.

proflist-1

Профнастил широко поширений на території України, він має такі переваги:

  • відносно легку вагу, що дозволяє його легко транспортувати;
  • високу міцність і довговічність;
  • прекрасну герметичність;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • можливість повторного використання;
  • швидкий і простий монтаж.

Наша компанія пропонує величезний вибір алюмінієвого профілю, який ідеально підходить для покрівельних робіт. У порівнянні зі сталлю він не піддається корозії, стійкий до ультрафіолетових променів, має гарну теплопровідність.

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Не менш популярними є оцинковані профлисти, покриті полімерним матеріалом. Вони пофарбовані в різні кольори і вигідно відрізняються від інших видів, так як полімерне покриття надійно захищає лист від атмосферних опадів, корозії, механічних пошкоджень та інших шкідливих впливів. Гарний зовнішній вигляд матеріалів дозволяє застосовувати їх для будівництва швидкомонтованих будівель, складів, арочних ангарів, дачних будиночків та інших споруд.

proflist-3

Наша компанія є лідером по виробництву і продажу профнастилу в Києві та області. Ми пропонуємо своїм покупцям міцний профнастил високої якості, з надійним захисним шаром, який вдало підійде для зведення різних споруд, монтажу фасаду будівель, огорож та інших споруд. Ціна продукції доступна кожному покупцеві.