Пташники


М’ясо птиці – це один з найбільш затребуваних продуктів на ринку будь-якої країни. Його вартість досить доступна завдяки невисокій собівартості розведення. Саме це схиляє фермера до птахівництву, коли він починає замислюватися про розширення власного бізнесу.

Будівництво птахоферми досить складний процес. Необхідно врахувати всі умови і санітарні норми, які не тільки допомагають отримувати кінцевий продукт високої якості, але і знижують смертність птиці. На даний момент таким критеріям відповідають лише швидкобудуюємі металоконструкції.

ptichniki-1

Птахоферма під ключ з металу

Основна перевага металокаркасних конструкцій для сільського господарства – модульність і споруда різних конфігурацій. Завдяки цим параметрам можна побудувати абсолютно будь-яку будівлю. Це дозволяє будувати досить великі і просторі приміщення, які забезпечать птицю достатній простір, а повітрю – хорошу циркуляцію.

До додаткових переваг можна віднести:

  • надійність;
  • низьку вартість;
  • терміни будівництва;
  • можливість легкого добудовування необхідних площ.
Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Замовити безкоштовний прорахунок або дізнатися вартість робіт

Якщо відразу продумати будівництво та обладнання курника, то фермер зможе швидко окупити вкладені кошти. Наприклад, якщо обкласти стіни утеплювачем, то вони відмінно убережуть птахів в холодні пори року. Також, металоконструкції дозволяють обладнати по-справжньому ефективну вентиляцію, яка буде справлятися з хвороботворними бактеріями і неприємним запахом.

Окремо скажемо про вартість і терміни будівництва. Металокаркасний пташник під ключ будуватися не більше 6-8 місяців. Капітальне будівництво може затягнутися на 1-2 роки, при обліку змін погоди. Також, на стороні металоконструкцій перевага у вартості. Будівельний метал істотно дешевше всього комплекту матеріалів для капітального будівництва.

ptichniki-2

Хто зможе побудувати пташник в Києві і області?

Будівельна компанія BudSteel готова взятися за будівництво пташника з сендвіч панелей будь-якої складності. Багата матеріально-технічна база дозволяє нам швидко виконувати замовлення будь-яких розмірів. Ми самостійно підготуємо проект, виготовимо, доставимо і встановимо металеві конструкції. Окресліть нам фронт робіт, і ми все зробимо в кращому вигляді!

Підготовка до будівництва швидкомонтованих будівель з металоконструкцій

Як і перед початком будь-яких будівельних робіт перш за все варто підготувати майданчик, очистити її, при потребі вирівняти поверхню. Потім майданчик розбивають відповідно до розмірів будівель. Після всіх підготовчих робіт наша команда зводить фундамент. Фундамент споруджується за проектом, який розроблений з урахуванням несучої здатності грунту. Всі роботи по огорожі стін і покрівлі виконуються за документацією. Перед початком роботи по установці металоконструкцій все робочі проходять детальний інструктаж з правил безпеки і особливостям перебування на будівельному майданчику.

Схема монтажу металоконструкцій будівлі

Перед початком установки різних елементів металоконструкцій потрібно попередньо перевірити всі за кресленнями монтажних схем, щоб кожен елемент зайняв конкретно своє місце. У разі неправильного монтажу будь-якого елементу доводиться виробляти його демонтаж, проводити повторну установку – все це збільшує терміни будівництва, відтягує введення будівлі в експлуатацію, до того ж може негативно позначитися на стійкості загальної конструкції.

Shema-montaga-1
Shema-montaga-2
Монтаж першого зв'язевого блоку

Монтаж металоконструкцій будівлі має свої етапи. Першим етапом йде установка зв’язевого блоку, тут слід приділити увагу стабільності рам. Щоб створити стійкість конструкції на час будівельних робіт, варто спочатку провести монтаж двох рам зв’язевого блоку, потім встановити вітрові зв’язку і прогони.

Монтаж інших рам

Всі інші рами монтуються в тій же черговості, що і зв’язкові. Під час монтажу наші співробітники в обов’язковому порядку перевіряють всі колони на вертикальність і виробляють вирівнювання рам по схилу. Для стійкості конструкції після монтажу кожної рами встановлюються стінові ригелі і покрівельні прогони.

Shema-montaga-3
Монтаж фахверкової рами

Метод монтажу фахверкової рами залежить від її виду, розміру, параметрів будівлі. Така рама може пошкодитися при установці через свою гнучкості, тому працювати з нею потрібно вкрай акуратно. Місцезнаходження, перетин і кількість фахверкових рам розраховується виходячи з розміру металоконструкції, рівня навантаження і безлічі інших параметрів. В роботі зручніше використовувати короткі елементи, які близько розташовані один до одного.

Основна рама в торці (можливість продовження будівлі)
Shema-montaga-4
Shema-montaga-5
Окончательная проверка

Після того, як металокаркас будівлі повністю змонтований, потрібно переконатися, що всі елементи встановлені вірно, з’єднання надійні, болти затягнуті. Наші фахівці перевіряють рівність всіх діагоналей, обстежують будівлю на наявність відхилення по вертикалі. Тільки після всіх вищезазначених процедур можна приступати до обшивки металокаркасу панелями. До моменту завершення обшивки ні в якому разі не можна від’єднувати монтажні з’єднання.