Будівництво промислових будівель від компанії BUD Steel

slide-1

Про Компанію Буд Стіл

Bud Steel – це компанія з багаторічним досвідом у проектуванні та зведенні будівель різного призначення. Нашими послугами широко користуються як в промислових, так і в сільськогосподарських галузях. Ми спеціалізуємося на покрівлі, будівництво ангарів, складських приміщень, промислових будівель, торгових центрів, спорткомплексів, тваринницьких ферм, теплиць, зерно- та овочесховищ, автомийок, гаражів та багатьох інших об’єктів. А так же займаємося продажем щебеню, сендвіч-панелей і металоконструкцій.

Наша компанія відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми готові запропонувати Вам як зведення будівлі «під ключ», так і супровід окремих етапів Вашого будівництва. Ви завжди можете розраховувати на добросовісне виконання робіт з нашого боку, адже хороша репутація нашої компанії є для нас головною метою. Ми володіємо всіма необхідними матеріально-технічною базою для реалізації будь-якої Вашої ідеї. Всі фахівці Буд Стіл є досвідченими професіоналами своєї справи, які дотримуються договірних умов, проектних креслень, встановлених норм і ГОСТів. Застосування нами виключно якісних будматеріалів від кращих світових виробників і найсучаснішого технічного обладнання дозволяє зводити надійні, функціональні і естетичні будівлі в найкоротші терміни, а так само надавати гарантійний термін на побудовані нами об’єкти.

Нашим клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок, кращі ціни і уважне ставлення. На всі Ваші питання завжди готові відповісти наші менеджери. Ми проконсультуємо Вас за ціною, особливостям і етапам будівництва, термінів. Довірте нам Вашу будівництво, і ми Вас не підведемо!

ЧОМУ BUDSTEEL - ЦЕ ВИГІДНО

preim-1

Працюємо
по всій Україні

preim-2

Відмінне
обслуговування

preim-3

Висока якість
і надійність

preim-4

Висока швидкість
виконання замовлення

preim-5

Оптимальна
ціна

etap-1
Дзвінок або заявка
etap-2
Виїзд на об'єкт або
отримання тих. завдання
etap-3
Підготовка
комерційної пропозиції
etap-4
Узгодження
etap-5
Укладання договору
etap-6
Старт робіт